Instagram’da Takibi Bırakmadan Sessize Alma Özelliği

   İNDİR Puan: 5.5  Link: lht   G: 12/02/2019  Y: 23/05/2018

Instagram’da bugün açıklanan yeni özelliğe göre takip ettiğiniz bir hesabın takibini bırakmadan sessize alarak gönderilerini görmeden devam edebiliyorsunuz. Açıklanan bilgiye göre Instagram’da takibi bırakmadan sessize alma özelliği ile akışınızı daha da özelleştirebilirsiniz.

Daha önce Facebook ve Twitter’da da bulunan özellik ile Instagram’da da bir arkadaşınızı takipten silmeden gönderilerini gizleyebiliyorsunuz. Böylece karşı taraf sizin takip sildiğinizi görmüyor ve hiçbir şeyden haberi olmuyor. Sizin haber akışınızda ise o kişiden gelen gönderiler artık gözükmüyor. Dilerseniz bu işlemi geri de alarak tekrar gönderilerini görmeye başlayabiliyorsunuz.

Hesabı sessize alma özelliğini açmak için üç nokta menüsünden seçim yapabilirsiniz. Aşağıda da işlemi yapmanız için üç ekran görüntüsü ekledik. Bu ekran görüntülerini daha sonra Türkçe ekran görüntüleri ile değiştireceğiz fakat İngilizce ve Türkçe menülerde yerlerin aynı olmasından dolayı siz de resimleri takip ederek sessize alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Instagram uygulamaları ve ipuçlarını görmek için buraya tıklayın.


Sponsorlu


Nasıl YapılırHaber 1525

Instagram’da Takibi Bırakmadan Sessize Alma Özelliği 
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android ve Teknoloji Haberleri, Nasıl Yapılır?
Etiketler: , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019