Google Fotoğraf Galerisi

Hızlı Fotoğraf ve Video Galerisi Google Uygulaması

Google tarafından geliştirilen hızlı, akıllı, küçük boyutlu ve sade bir fotoğraf ve video galerisi ile tanışın.

– Otomatik organize etme özelliği sayesinde fotoğrafları daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz
– Otomatik iyileştirme gibi düzenleme araçları ile en iyi halinizde görünebilirsiniz
Daha az veri kullanır, internet bağlantısı olmadan çalışır, uygulama boyutu küçüktür

Fotoğraf ve Videoları Otomatik Organize Eder

Her gece Gallery Go uygulaması, fotoğraflarınızı şu gruplara göre otomatik olarak organize eder: İnsanlar, Selfie’ler, Doğa, Hayvanlar, Dokümanlar, Videolar ve Filmler.
Gallery Go düzeninizi korumanızı sağlar. Böylece, arkadaşınıza veya bir aile üyesine ait o fotoğrafı bulmak için daha az zaman, onlarla anılarınızı paylaşmak içinse daha fazla zaman harcayabilirsiniz.*

Otomatik İyileştirme Yapar

Gallery Go’da, tek dokunuşla fotoğraflarınızı en iyi hale getiren otomatik iyileştirme gibi kullanımı kolay fotoğraf düzenleme araçları vardır.

Klasörleme ve SD Kart Desteği Mevcut

Fotoğrafları istediğiniz şekilde organize etmek için klasörlerden yararlanın. Bu arada SD Kartlardaki içeriği kolayca görüntüleyebilir, kopyalayabilir ve iki yöne de aktarım gerçekleştirebilirsiniz.

Performansı Yüksek Bir Uygulama

Gallery Go küçük boyutta bir dosyada gelir, dolayısıyla kendi fotoğraflarınız için çok daha fazla alana sahip olursunuz. Bu arada da cihazınızda daha az bellek kullanır ve telefonunuzun yavaşlamasına neden olmaz.

İnternet Bağlantısı Olmadan da Çalışır

İnternet bağlantısı olmadan çalışacak şekilde optimize edilen Gallery Go, paketinizdeki verilerin hepsini tüketmeden tüm fotoğraf ve videolarınızı kolayca yönetebilir ve depolayabilir. Yüze göre gruplandırma özelliği şu anda tüm ülkelerde kullanıma sunulmamıştır

Android (Google Play)