Gmail’deki Postaları Bilgisayarınıza İndirebilirsiniz


google-yedekleme-2
Google, bir süredir üzerinde çalıştığı arşivleme ve yedeğini indirme özelliğini genişletme kararı aldı ve bir ay içerisinde artık Gmail maillerinizi de bilgisayarınıza indirip yedekleyebileceksiniz.

Şimdilik Google arşivleme özelliğinde 16 adet Google uygulaması için yedekleme özelliği bulunuyor. Bunlar arasında Google Takvim, Kişiler, Drive, Google Voice, Profil, Hangouts Mesajlaşmaları, Youtube ve diğer google uygulamaları bulunuyor.

Google tarafından yayınlanan habere göre bir ay içerisinde duyurusu yapılacak ve artık Gmail hesabınızdaki tüm maillerinizi de bilgisayarınıza yedekleyebileceksiniz.

Google yedekleme(arşivleme) sayfasına gitmek için tıklayın:

https://www.google.com/settings/takeout

google-yedekleme


Sponsorlu  3 Yorum

   
    üzeyir Dinc  
  24.06.2016-01:22
  ü

  Meraba Ben söyle bir soru sormak istiyorum bana Pdf olarak gelmemis bir Mail i nasil kayit yapa bilirim Druck yapabiliyorum ama kayit yapamiyorum cok denedim eger bir Pdf dosyasi ise oluyor bir bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim tesekkürler.

   
    Ali Yaşar Ünlütürk  
  21.03.2018-00:18
  A

  Postayı aç yazdır komutu ver ve yazıcı olarak “pdf” yazıcısını seç (Örbeğin Microsoft Print to PDF) yazdır de. Postanı pdf olarak kaydet.

   
    Anonim  
  31.03.2020-00:59

  Ali yasar unluturk, gece gece beni sevindirdin. bir suru is yukunden kurtuldum. tesekkurler:)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 3 yorum 34241
Teknoloji Haberleri
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 9.7  Y: 05/12/2013  Güncelleme: 05/12/2013      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023