Fotoğraf Çekmeli ve Matematik Sorulu Alarm Uygulaması

Fotoğraf Çekmeli ve Matematik Sorulu Alarm Uygulaması

Eğer sabahları zor uyanan biriyseniz bu Alarm uygulaması sabahları sizi delirterek mecburen uyandırabiliyor :) Size sorduğu matematik sorularını doğru bilene kadar alarm susmuyor mesela. Ya da önceden çektiğiniz ve alarm fotoğrafı olarak belirlediğiniz bir fotoğrafın aynısını çekmeden de susmuyor. Böylece sabah sabah matematik işlemi çözerken veya evin içinde dolaşıp fotoğraf çekmeye çalışırken ayılmanız daha kolay oluyor.

Telefonunuz ve sizin için en sinir bozucu alarm uygulaması olması ve alarmı kapatmak için kendinizi zorlamanız gereken işlemler yaptırması ile uyanmanızı neredeyse garanti ediyor. Matematik işlemi veya fotoğraf çekme görevi dışında başka alarm susturma seçenekleri de mevcut. Mesela telefonu 50 kere sağa ve sola sallayarak da alarm kapatmayı seçebilirsiniz. Böylelikle telefonu hareket ettirmeye çalışırken uykunuz da açılacak. Birden fazla alarm saati kurarak her birine farklı bir alarm kapatma yöntemi de ayarlayabiliyorsunuz.

Alarm uygulamasının içinde ayrıca sabah uyandıktan sonra göz atabileceğiniz bazı özellikler de var. Günlük hava durumu, başlıca haberler, takvim ve ajandanız gibi çeşitli işe yarar bölümler de bulunuyor.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)
APKYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarPopüler UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıEğlenceli Android Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 2.2  Y: 20/12/2019  Güncelleme: 20/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023