Dünya’dan ve Türkiye’den Haberler Tek Uygulamada – Bundle

Dünya’dan ve Türkiye’den Haberler Tek Uygulamada – Bundle

Bundle; binlerce dergi, haber sitesi ve blogu paketleyip sizlerle buluşturan haber okuma uygulamasıdır.

Son dakika, teknoloji, spor, ekonomi ve seyahat gibi daha bir çok kategoriden popüler ve önemli haberleri takip edebileceğiniz Bundle’ın düzgün ve tipografik ara yüzüyle istediğiniz habere kolayca ulaşır; Bundle’ı her kullanışınızda keyifli ve size özel bir okuma deneyimi yaşarsınız. İlgi duyduğunuz kaynakları seçerek, kendi Bundle’ınızı oluşturabilir ve Bundle’ı kişiselleştirebilirsiniz.

* Bundle, çeşitli kategorilerde en popüler RSS kaynaklarından beslenerek kullanıcılarına sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar. Ekonomi, Eğlence, Seyahat, Teknoloji, Sanat & Tasarım, Sinema, Dergi ve daha birçok kategoriden güncel haberleri Bundle ile keşfedebilirsiniz.

* Nerede neye ihtiyacınız varsa bulun – Tıpkı farklı ülkelere seyahat eder gibi, Bundle konumunuza en uygun haber kaynaklarını size önerir.

* En güncel haberler – Bundle, en güncel haberleri kullanıcılarına ulaştırmak için 15-30-60 dakikalık ve 1-3-6-12-24 saatlik filtrelerle Zaman Yönetimi özelliği geliştirmiştir.

* Kişiselleştirin – Akıllı Filtre sayesinde sadece görmek istediğiniz kaynakların haberlerini okuyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kategorilerden birini seçmek. İsterseniz haberleri daha sonra okumak üzere Kayıtlı Haberlerim klasörüne kaydedebilirsiniz.

* Gelişmiş Arama – Bundle’ın arama özelliği, size girdiğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda çıkan sonuçları birkaç saniye içinde verir. Tüm haberleri, başlıkları, yazarları ve çok daha fazlasını aratabilirsiniz.

* Canlı Haberler – Live Bundle özelliği sayesinde Türkiye’den ve dünyadan önemli gelişmeleri canlı güncellemeleriyle takip edin.

* Günü Gününe Haberdar Olun – Bundle editörlerinin günlük seçimlerinin yer aldığı Hot Bundle ile günün en ilgi çekici ve sıcak gelişmeleri size zaman kaybettirmeden önünüze gelir.

* Duygularınızı Paylaşın – Bundle, kullanıcılarına interaktif bir okuma deneyimi de sunuyor. Beğendiğiniz ve hatta beğenmediğiniz haberleri işaretleyebilir, istediğiniz haberi çeşitli sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz.

Android haber uygulaması Bundle’ı Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.dwarfplanet.bundle

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:


« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      sayi77  (misafir)
    15.03.2016-19:57
    s

    Bence en iyi haber uygulamasısiz de Yorum Yazın   Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopülerÖnerileniPhone ve iPad UygulamalarıBilgi UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıHaber Kaynağı Android Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 2.9  Y: 09/12/2015  Güncelleme: 09/12/2015 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019