Need for Speed – No Limits Android Araba Yarışı

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  05/12/2015
  Okunma:
  3396
  Puan:
  3.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  xf0

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Need for Speed Android araba yarışı oyunlarına eklenen yeni versiyon No Limits ile araba yarışı zevkini limitlerde yaşayın. Kendi arabanızı satnı alın, modifiye edin ve yarışları kazanın. Yarışları kazandıkça para toplayın, daha fazla araç alın ve modifiyeler yapın. Ayrıca kazandığınız yarışlardan alacağınız puanlar ile yeni yarışlara katılma hakkı elde edin.

Oyunda ünlü araba markalarının en başında Subaru, BMW, McLaren, Porsche ve daha fazlası bulunuyor. Ayrıca oyun içerisinde çeşitli turnuvalar, özel yarışlar ve haritalar bulunuyor. Sıkılmadan oynayabilmeniz ve kendi aracınızı keyifle oluşturmanız için her detay düşünülmüş.

Need for Speed “No Limits” android araba yarışı oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ea.game.nfs14_row


 QR Barkod  
Need for Speed – No Limits Android Araba Yarışı 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1660sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809