Dikkat ve Hız Gerektiren Zor Bir Oyun – Geometry Dash

 İNDİR

Oyun
4159
G: 22/01/2015
Y: 06/11/2014
Puan: 2.6
Kısa Link: s37
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Geometry Dash android oyununda kontrol ettiğiniz kare şeklindeki karakterinizi engelli bir bölümde en sona kadar ulaştırmaya çalışıyorsunuz.

Bazı yönlerden Flappy Birds oyununa benzeyen oyun hızlı bir akışa sahip olduğu için güçlü reflekslere ihtiyacınız olacak. Zorluk derecesi olarak yüksek sayılabilecek bu oyunda rengarenk ve birbirinden eğlenceli birçok bölüm bulunuyor.

Oyunda kazandığınız puanlarla karakterinizi isteğinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Geometry Dash oyununda aynı zamanda Facebook gibi sosyal ağlarla paylaşım özellikleri mevcut. Oyunda aynı zamanda kendiniz de bölüm tasarlayabiliyor ve arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Oyunun bir ücretli, bir de ücretsiz versiyonu bulunuyor. Biz sayfamızda ücretsiz versiyonunu paylaşıyoruz. Oyunu beğenirseniz ücretli versiyonunu da Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ücretsiz versiyonda doğal olarak bazı kısıtlamalar var.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.robtopx.geometryjumplite

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Dikkat ve Hız Gerektiren Zor Bir Oyun – Geometry Dash 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Oyunlar
iPhone ve iPad Uygulamaları


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019