Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu

  Colonizer İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  13/05/2018
  Okunma:
  1725
  Puan:
  2.8
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  46u

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Colonizer Android oyunu basit tek el oynanışı ile uzay boşluğunda rakibinize karşı tüm gezegenleri ele geçirmeye çalıştığınız bir oyun. Tanıtımını yaptığımız ücretsiz versiyonunda bazı özellikler kısıtlı olsa da var olan özellikler oyunun zevkli olmasına yetiyor.

Oyunda kaç adet rakibiniz olacağını, ne kadar büyüklükte bir uzayda savaşacağınızı ve silahlarınızın geliştirmelerini belirliyorsunuz. Oyun başladığı anda ilk gezegeninizde bulunan koloni gemilerini boş gezegenlere fırlatarak sayı üstünlüğü ile ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Bir süre sonra düşman ile yanyana gelmek kaçınılmaz olduğundan sonraki hedefiniz düşman gezegenlerine saldırarak ele geçirmek oluyor. Tabi rakibiniz de boş durmayarak sizin gezegenlerinize saldırıyor. Oyunu oynarken de biraz stratejik olmak gerekiyor. Düşmanın saldırdığı gezegenlerinizde bulunan gemi sayısını en yüksek tutmak için desteklemeniz ve basit sayı hesapları ile saldırı yapmanız gerekiyor. Topladığınız yıldızlarla geliştirdiğiniz farklı gemileri ise stratejik olarak kullanmanız gerek. Uzay boşluğunda tüm gezegenleri ele geçiren ilk oyuncu oyunu kazanıyor.

Oyunda kaç rakip olacağı, harita büyüklüğü ve oyun zorluğu seçenekleri bulunuyor. Bu sayede kolaydan başladığınız oyunda tecrübe kazandıkça daha zorlu oyunlardan daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Unutmadan da eklemek gerekiyor ki oyun görsel olarak bol grafikli olduğundan şarjınızı biraz hızlı bitirebilir. Oyunda reklam bulunmuyor, bu da bir avantaj. Fakat oyun için bazı özellikler gerçek para ile satın alınması gerekebiliyor.

Oyunun ücretsiz versiyonunu Google Play Store’dan indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.gyorgyszucs.colonizer


 QR Barkod  
Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6963yorum/31favori) k201208021123 m9809