Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu

Colonizer Android oyunu basit tek el oynanışı ile uzay boşluğunda rakibinize karşı tüm gezegenleri ele geçirmeye çalıştığınız bir oyun. Tanıtımını yaptığımız ücretsiz versiyonunda bazı özellikler kısıtlı olsa da var olan özellikler oyunun zevkli olmasına yetiyor.

Oyunda kaç adet rakibiniz olacağını, ne kadar büyüklükte bir uzayda savaşacağınızı ve silahlarınızın geliştirmelerini belirliyorsunuz. Oyun başladığı anda ilk gezegeninizde bulunan koloni gemilerini boş gezegenlere fırlatarak sayı üstünlüğü ile ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Bir süre sonra düşman ile yanyana gelmek kaçınılmaz olduğundan sonraki hedefiniz düşman gezegenlerine saldırarak ele geçirmek oluyor. Tabi rakibiniz de boş durmayarak sizin gezegenlerinize saldırıyor. Oyunu oynarken de biraz stratejik olmak gerekiyor. Düşmanın saldırdığı gezegenlerinizde bulunan gemi sayısını en yüksek tutmak için desteklemeniz ve basit sayı hesapları ile saldırı yapmanız gerekiyor. Topladığınız yıldızlarla geliştirdiğiniz farklı gemileri ise stratejik olarak kullanmanız gerek. Uzay boşluğunda tüm gezegenleri ele geçiren ilk oyuncu oyunu kazanıyor.

Oyunda kaç rakip olacağı, harita büyüklüğü ve oyun zorluğu seçenekleri bulunuyor. Bu sayede kolaydan başladığınız oyunda tecrübe kazandıkça daha zorlu oyunlardan daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Unutmadan da eklemek gerekiyor ki oyun görsel olarak bol grafikli olduğundan şarjınızı biraz hızlı bitirebilir. Oyunda reklam bulunmuyor, bu da bir avantaj. Fakat oyun için bazı özellikler gerçek para ile satın alınması gerekebiliyor.

Oyunun ücretsiz versiyonunu Google Play Store’dan indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.gyorgyszucs.colonizer


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Oyunlar
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.6  Y: 01/04/2017  Güncelleme: 13/05/2018 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019