Canlı Kanal, Dizi ve Film İzleme Uygulaması

Canlı Kanal, Dizi ve Film İzleme Uygulaması

Android telefonunuzdan tüm dizileri, filmleri ve canlı kanalları izlemeniz için ücretsiz film izleme uygulamasıdır. Uygulama şu an için Google Play’de yayında olduğundan yasaldır. Uygulama içinde yükleyebileceğiniz ufak eklentileri kullanmak ise tamamen sizin sorumluluğunuzda.

Uygulamayı yükledikten sonra bir medya kütüphanesi sizi karşılıyor. Netflix, BluTV, Puhu gibi platformlardaki dizi ve filmleri size gösteriyor. Eklenti kurmasanız bile bu platformlara yönlendirerek size istediğinizi izleme imkanı sunuyor. Eğer bu platformlarda üyeliğiniz yoksa da izlemek için uygulama menüsünde bulunan “Eklentiler” sekmesini ziyaret edin. Film, dizi veya canlı kanallar izlemek istiyorsanız buna göre yüklemek istediğiniz eklentileri “Install” seçeneği ile yükleyerek ana sayfaya geri dönün. Bu şekilde artık istediğiniz dizi, film veya tv kanalını izleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için ilk açtığınızda basit bir üyelik formu ile üye olmanız veya Facebook ile giriş yapmanız gerekecek. Yabancı film ve dizilerde İngilizce dilinde altyazılar otomatik olarak geliyor. Eğer Türkçe altyazı isterseniz videoyu izlerken sağ üst kısımdan altyazı butonunu seçerek Türkçe dilini işaretleyin. Artık altyazılar otomatik olarak Türkçe dilinde gösterilecek.

Uygulama içinden film, dizi veya kanal izlerken WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz. Yayınlar genellikle yüksek kalitede olduğundan internet harcamanız yüksek olaiblir.

Uygulama ile ilgili kanal izleme, film veya dizi izleme ya da altyazılar ile ilgili sorularınız olursa bu sayfada yorum bölümüne yazabilirsiniz. İyi eğlenceler.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarMedya Uygulamaları
, , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 30/08/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023