Alışkanlık Takip Android Uygulaması

Alışkanlık Takip Android Uygulaması

Alışkanlık takip Android uygulaması iyi alışkanlar kazanmana ve sürdürmene yardımcı olur, uzun dönemli hedeflerini başarmanı sağlar. Ayrıntılı çizelge ve istatistikler, zaman içinde alışkanlıklarını nasıl geliştiğini gösterir. Üstelik tamamen reklamsız ve açık kaynak. Rutin gerçekleştirdiğiniz alışkanlıklarınıza hedefler koyabilir, iyi alışkanlıklarınızı daha da artırabilir, kötü alışkanlıklarınızı ile yavaş yavaş azaltabilirsiniz.

Basit, güzel ve çağdaş arayüz
Kullanımı kolay sade arayüze sahiptir ve materyal tasarım ile tasarlanmıştır.

Alışkanlık puanı
Alışkanlıklarının dayanımını hesaplamak için gelişmiş algoritmaya sahiptir. Her tekrar alışkanlığını güçlendirir ve her iptal zayıflatır. Uzun süre etkinlikten sonra birkaç gün devamsızlık, tüm gelişmenizi tamamen etkilemeyecek.

Ayrıntılı çizelgeler ve istatistikler
Güzel ve ayrıntılı çizelgeler ile alışkanlıklarının zaman içinde nasıl geliştiğini açıkça görebilirsin. Alışkanlıklarının geçmişini tamamen görmek için geriye sürükle.

Esnek zamanlamalar
Günlük alışkanlıklar ve haftada 3 kez, diğer haftalarda bir kez veya diğer her gün gibi daha gelişmiş zamanlamalı alışkanlıkları destekler.

Hatırlatmalar
Her bir alışkanlık için seçtiğin gün ve saatte ayrı hatırlatma oluştur. Kolayca uygulamayı açmadan, bildirimlerden alışkanlıklarını yapıldı, iptal et veya ertele olarak işaretle.

Tamamen reklamsız ve açık kaynak
Bu uygulama içinde kesinlikle hiç reklam yok, can sıkıcı bildirimler veya zorunlu izinler yok ve asla da olmayacak. Kaynak kodun tamamı GPLv3 özgür yazılım lisansı kapsamındadır.

Akıllı saatler için uyarlandı
Android Wear saatinden, hatırlatmaları yapıldı, ertele veya iptal edebilirsin.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim UygulamalarıWidget Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.5  Y: 29/12/2018  Güncelleme: 13/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023