Telefon ve Tablet için Ücretsiz Android VPN

Telefon ve Tablet için Ücretsiz Android VPN

Bazı yurtdışı siteler veya programlar için telefon veya tablete yükleyebileceğiniz ücretsiz Android VPN uygulamasını bu sayfada bulabilirsiniz.

Bazı durumlarda Kodi, Vavoo, Spotify, Facebook, Instagram gibi uygulamalara veya anonim erişmek istediğiniz sitelere girmeden önce bu ücretsiz Android VPN uygulamasını yükleyebilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra herhangi bir ülke seçip “Connect” butonuna basmanız yeterli. Telefonun bildirim çubuğunda bir kilit işareti çıkacak ve “Connected” yazacak. Uygulamayı kapatmadan diğer uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu ücretsiz vpn uygulamasında çok az reklam bulunuyor. Güvenle ve rahatça kullanabilirsiniz.

Eski merkezi sistem ve teknolojiler, son kullanıcı güvenliği ve gizliliği göz önünde bulundurulmadan oluşturulmuştur. Kim olursanız olun, hayatınızın her günü veri tabanında sadece bir kayıttır – takip edilmeye, görülmeye ve sömürülmeye hazır bir kayıt.

Biz merkezi olmayan bir VPN’iz, yani mimarimiz aslında trafiğinizin kayıtlarını tutamaz. Bunun yerine, trafik verileriniz, kim olduğunuz ve ne yaptığınız ile ilgili bilgilere tam erişimi olmayan tek bir düğüm olmadan ağ çapında dağıtılır.

Mysterium Ağı:
Güçlü AES-256 şifreleme, itibar mekanizmaları ve katmanlı koruma protokolleri kullanılarak en yüksek gizliliğe ve anonimliğe odaklanmış P2P mimarisi ile oluşturulan, merkezi olmayan VPN altyapısı

Son Teknoloji Veri Şifreleme
MysteriumVPN, SHA384 kriptografik karma ile en yüksek dereceli AES-256 şifreleme kullanılarak veri iletişim kanalınızı güvence altına alır.

Merkezi Olmayan Gizlilik:
İnternet gizliliğini yeni bir seviyeye taşıyoruz. Sizi meraklı gözlerden nasıl koruduğumuzu anlamak için gizlilik politikamıza göz atın.

MacOS/Win üzerinde kullanılabilir
MysteriumVPN masaüstünde de kullanılabilir. macOS ve Windows uygulama sürümlerini indirmek için web sitemizi ziyaret edin.

Ücretsiz ve Açık Kaynak:
İlk günden beri hep açık kaynak olduk. Her şeyimiz şeffaftır. Kaynak kodumuzu kontrol edebilir, hatta katkıda bulunabilirsiniz.

Daha önce tanıttığımız diğer Android VPN uygulamalarına göz atmak için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarÖnerilen SayfalarSistem Araçları ve Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 12/03/2019  Güncelleme: 12/03/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023