Çubuklu Adam Oyunu – Stick Hero

Stick Hero oyununda karakterinizi tepeden tepeye ilerletmeye çalışıyorsunuz. Her tepenin üzerindeyken diğer tepeye geçmek için ekrana parmağınızla basılı tutarak çubuğu iki tepe arasındaki mesafe kadar uzatıyorsunuz. Eğer ekrana az basarsanız ve çubuk aradaki boşluktan daha kısa kalırsa karakteriniz uçurumdan aşağı düşüyor. Aynı şekilde gereğinden fazla basılı tutarsanız bu sefer tepenin diğer tarafından aşağı düşüyorsunuz.

Oynaması ve alışması biraz zor olan bu oyunda herhangi bir süre kısıtlaması bulunmuyor. Yani Flappy Bird gibi zamanla yarıştığınız oyunlardaki gibi süreklilik yok. Her tepede dilediğiniz kadar bekleyebilirsiniz. Önemli olan sadece çubuğu aradaki boşlukla aynı miktarda uzatmak. Zamanlama sadece bu noktada devreye giriyor.

Oyun oldukça küçük boyutta ve sade tasarlanmış. Bu sayede telefonunuzu zorlamadan oynayabiliyorsunuz. Oyun ücretsiz olduğu için arada reklamlar çıkabiliyor.

Oyunu Google Play Store android marketten ve App Store marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. En yüksek skorlarınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Android (Google Play)


iPhone (App Store)