Çubuklu Adam Oyunu – Stick Hero

 İNDİR

Oyun
8527
G: 14/04/2019
Y: 20/11/2014
Puan: 5.3
Kısa Link: 7aa
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Stick Hero oyununda karakterinizi tepeden tepeye ilerletmeye çalışıyorsunuz. Her tepenin üzerindeyken diğer tepeye geçmek için ekrana parmağınızla basılı tutarak çubuğu iki tepe arasındaki mesafe kadar uzatıyorsunuz. Eğer ekrana az basarsanız ve çubuk aradaki boşluktan daha kısa kalırsa karakteriniz uçurumdan aşağı düşüyor. Aynı şekilde gereğinden fazla basılı tutarsanız bu sefer tepenin diğer tarafından aşağı düşüyorsunuz.

Oynaması ve alışması biraz zor olan bu oyunda herhangi bir süre kısıtlaması bulunmuyor. Yani Flappy Bird gibi zamanla yarıştığınız oyunlardaki gibi süreklilik yok. Her tepede dilediğiniz kadar bekleyebilirsiniz. Önemli olan sadece çubuğu aradaki boşlukla aynı miktarda uzatmak. Zamanlama sadece bu noktada devreye giriyor.

Oyun oldukça küçük boyutta ve sade tasarlanmış. Bu sayede telefonunuzu zorlamadan oynayabiliyorsunuz. Oyun ücretsiz olduğu için arada reklamlar çıkabiliyor.

Oyunu Google Play Store android marketten ve App Store marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. En yüksek skorlarınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.ketchapp.stickhero

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Çubuklu Adam Oyunu – Stick Hero 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Oyunlar
, ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019