SimCity Geri Dönüyor!

Electronic Arts ile Maxis’in şehir inşa simülasyonu SimCity’nin betasının hazır olduğu ve 25-28 Ocak tarihleri arasında kapalı beta sürecinin başlayacağı belirtildi.
SimCity’nin hayranları merakla mart ayında gelecek olan yeni SimCity’i beklerken, Maxis ve Electronic Arts’tan bugün müjdeli bir haber geldi.
Zira oyunun betası hazır hale getirildi ve 25-28 Ocak tarihleri arasında kapalı bir beta süreci geçirilecek. Eğer kapalı betaya katılarak oyunu bir saatlik periyotlarda sınırsız kez oynamak istiyorsanız, bu adrese giderek kaydınızı yaptırmanız gerekli.
Kayıt işleminin biraz zorlayıcı olduğunu ve bir takım sorulara yanıt vermeniz gerektiğini de belirtelim. Ayrıca öncelikle Origin hesabınızla giriş yapmanız, eğer Origin üyesi değilseniz de hemen kayıt olmanız gerekiyor.
Beta başvurusu yapmaya çalıştığımız sırada sitenin sürekli olarak hata verdiğini ve kayıt olana kadar oldukça zor anlar yaşadığımızı da söyleyelim.
Eğer beta sürecine seçilen şanslı oyunculardan biri olursanız, Electronic Arts size bir e-posta göndererek bu konuda sizleri bilgilendirecek. Nefesimizi tuttuk, bekliyoruz.
SimCity, 8 Mart tarihinde PC kullanıcılarıyla buluşacak. Oyunun başka bir platform için hazırlanıp hazırlanmayacağı ise henüz bilinmiyor.

www.simcity.com

Oyunu telefonunuza veya tablet cihazınıza indirmek için tıklayın:

https://www.andropedi.com/kendi-mega-sehrinizi-kurun-simcity-buildit/

Kaynak: shiftdelete