Asus Transformer Tablet, Windows8, Android Bir Arada


Asus Transformer Tablet, boyutunun getirdiği avantajla, Windows 8 ve Android işletim sistemlerini bir arada bulundurup, bu özelliğiyle kullanıcıların kalbini çalmaya hazırlanıyor.
Her ne kadar tabletlerin en yararlı özelliklerinden biri taşınabilir boyutta olmaları olsa da Asus’un Transformer Tablet ürünü, bu dezavantajı avantaja çevirmeyi bilmiş.
Daha önce tanıtılan Sony Vaio Tap 20 ve Lenovo IdeaCentre Horizon’a benzer şekilde Masaüstü/Tablet karışımı olan Asus Transformer Tablet, hem Windows 8 hepsi bir arada(all in one) bir bilgisayar hem de 18.4 inç boyutunda Android Tablet olma özelliği taşıyor.
Standına yerleştirildiği zaman Windows 8 all-in-one bilgisayar gibi çalışan Asus Transformer, 3. nesil Intel Core i3 i5 ya da i7, 8GB’a kadar RAM ve 1-3 TB depolama seçeneği ile satışa sunulacak.
Üstelik ürünün standı sıradan bir stand olmanın yanında üzerinde bulundurduğu 4 USB 3.0 portu, SD kart girişi, DVD sürücüsü ve hoparlör mikrofon girişleri ile bilgisayar deneyemini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Yüksekliğini ve açısını isteğinize göre ayarlayabileceğiniz bu standda ayrıca SonicMaster ses sistemi de bulunuyor.
Ürünü standında ayırdığınızda ise elinizde Nvidia Tegra 3 ve Android 4.1’den güç alan 18.4 inç dokunmatik bir tablet kalıyor. Kendina ait 32 GB depolama alanı bulunan bu tableti kullanırken isterseniz bir yandan da kablosuz bir dokunmatik monitörde Windows 8 kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
IPS paneli sayesinde geniş açıdan yansıma yapmadan kullanılabilen bu cihazın ekran çözürnülüğü 1920×1080. Ayrıca Android tablet olarak kullanıldığında da üstünde ve micro-USB, micro-HDMI ve microSD girişi bulunan bu ürünün 1299 Dolardan başlayan fiyatlarla satılması bekleniyor.

Kaynak: shiftdelete

 

asus_transformer-1    asus_transformer-2   

SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER SAYFALAR

Haber 5028
Teknoloji Haberleri
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.5  Y: 20/01/2013  Güncelleme: 04/10/2013      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2021