Rastgele Kişiler ile Sohbet Uygulaması – Chatous Random Chat

Chatous – Random Chat android uygulaması ile dünya üzerindeki ilgi alanınıza uyan rastgele biri ile sohbet edebilirsiniz.

Chatous uygulamasını yükledikten sonra ilk olarak bir profil oluşturuyorsunuz ve ilgi alanlarınızı giriyorsunuz. Sonrasında size uyan rastgele bir kişi ile sohbete başlayabiliyorsunuz. Ya da ilgi alanına veya kullanıcı ismine göre kullanıcı arayarak onunla sohbet edebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde biriyle sohbet ederken aynı zamanda fotoğraf gönderip alabiliyorsunuz. Chatous android sohbet uygulaması ile kendinize yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Uygulama Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Eğer gerçek insanlarla değil de yapay zeka ile geliştirilmiş duygusal bir sohbet robotu ile sohbet etmek isterseniz Youper uygulamasına göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.chatous.chatous

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:


« »

BENZER UYGULAMALAR

  3 Yorum

    seslistar  (misafir)
  25.01.2016-14:43
  s

  Super bir uygulama ben suan kullanaya basladim tavsiye ederim arkadaslar tskler boyle bi bulus icin bizlere yardimci.oldugunuz icin

    özden dinç  (misafir)
  31.08.2017-13:50
  ö

  diyecek bir şey yok aradıgımı burda bulabilirim

    oloooooooo  (misafir)
  31.08.2017-13:52
  o

  ordamısınızsiz de Yorum Yazın   Android UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıEğlenceli Android Uygulamalarıİletişim için Android Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 12.7  Y: 29/11/2014  Güncelleme: 04/07/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019