Android Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici

Android Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici

Google Play’de 50 milyondan fazla kişinin indirdiği ve 4’ün üzerinde oy ortalaması ile en beğenilen ve en popüler android kamera ve fotoğraf düzenleme, paylaşma uygulaması Cymera‘nın ikinci versiyonu yepyeni özelliklerle çıktı.

Cymera, android telefonda fotoğraf düzenleme ve albüm oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor. Cymera uygulamasının içinde fotoğraf paylaşma, fotoğraf düzenleme, fotoğraf çekme, kolaj(yani fotoğrafları birleştirme), fotoğraf filtreleri/efektleri ve fotoğraf makyajlama özellikleri bulunuyor.

Uygulamanın detaylı özellikleri ise uygulama geliştiricisinin açıklamalarına göre şu şekilde:

Albüm
Özel albümler oluşturun ve bu albümler aracılığıyla arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşın. Bu saklı alan, hazırlayacağınız güzel veya komik resimlerle sizi güldürecek!

Rötuş
Rötuş, yalnızca Cymera Sürüm 2’de bulunan yeni bir işlevdir.
Orijinal Cymera araçlarını ve kafaları genişleten yeni koca kafa araçlarıyla arkadaşlarınızın resimlerini eğlenceli hale getirin. İkisini bir arada yaparak eğlenceyi ikiye katlayın! Güncellemelerle yeni eğlenceli işlevler sunacağız, bizi takip edin.

Güçlü Kamera
7 etkileyici kamera lensimiz arasından seçim yapın ve Out of the Focus/Anti-Shake/Timer/Self-Portrait/Touch Shot seçenekleriyle olağanüstü fotoğraflar çekin.

Filtreler
100’e yakın filtre/ışık/çerçeve efektini kullanarak fotoğraflarınıza farklı bir hava katın ve hayat verin! Yoğunluğu her zamankinden daha doğal görünecek şekilde ayarlayın.

Kolajlar ve Süslemeler
Cymera ile her şey mümkün! Fotoğraflı hikayeler oluşturabileceğiniz çeşitli kolaj düzenleri, yüzleri tanıyan karakteristik etiket işlevleri, özgürce kullanabileceğiniz fırça seçenekleri, hatta farklı yazı tipleri ve stiller sunan metin işlevleri gibi sayısız seçenek sizi bekliyor!

Güzelleştirme
Basit ve kolay işlevlerimizi kullanarak süperstar olun! Big Eyes/Smile/Slim Face/Clear Spots/Liquefy/Brightening işlevleri, 70 farklı saç stili ve havalı makyaj malzemeleriyle bambaşka biri olacaksınız.

Dil Desteği
Cymera İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Almanca, Japonca, Korece ve Çinceyi (Geleneksel ve sadeleştirilmiş) destekler

Ödüller
– 2012 Asia Smartphone Apps Contest Yaratıcı Yaşam Tarzı kategorisinde “Certificate of Merit” almıştır.
– Korean Mobile Awards’te “April’s Best App” ödülünü almıştır
– 2012 T store Awards’te EĞLENCE kategorisinde “Popular Award” almıştır

Cymera problemleri ve sıkça sorulan sorular:

S) “Cymera Sürüm 2″yi kullanmak için kaydolmam gerekiyor mu?
C) Evet. Albüm ve rötuş işlevlerini kullanmak için tek yapmanız gereken, e-postanızla kaydolmaktır.

S) Yeni Cymera kamerayı kullanmak için oturum açmam gerekiyor mu?
C) Hayır. Mevcut kamera ve düzenleme araçlarını oturum açmadan kullanabilirsiniz.

S) Rötuş işlevi nedir?
C) Fotoğraflarla oynamanın yepyeni bir yoludur. Koca Kafa gibi çeşitli işlevler aracılığıyla fotoğraf oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlar. Arkadaşınızın resimlerini düzenleyebilir ve onları da paylaşabilirsiniz! Güncellenen işlevler için bizi takip edin!

S) Arkadaşlarımı nasıl davet ederim?
C) Arkadaşlar menüsünün üst kısmındaki “invite friends” simgesine tıkladığınızda Facebook, adres defteriniz vb. aracılığıyla davet gönderebilirsiniz.

S) Resimleri arkadaşlarımla nasıl paylaşırım?
C) Ana menüdeki “share photos” öğesine gidin ve arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz albümleri ve resimleri seçin. Onaylamak için “onay” simgesine basmayı unutmayın!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)  1 Yorum

     
      ss  
    14.02.2016-12:03
    s

    Albumu nasil yapicaz??? Yardim edin lutfennYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıKamera UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 4.0  Y: 28/11/2014  Güncelleme: 25/09/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023