Otomatik Telefon Görevleri Android Uygulaması

Otomatik Telefon Görevleri Android Uygulaması

Automate uygulaması ile telefonunuzda otomatik telefon görevleri ve diğer birçok görevi sizin belirlediğiniz koşullara göre gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama bulunduğunuz konum, bağlı olduğunuz wifi, telefonunuzun kalan şarj miktarı ve daha birçok kritere göre otomatik işlemler gerçekleştirir. Örneğin kendinize ait wifi ağınıza bağlandığınızda telefondaki fotoğrafları internetteki hesabınıza otomatik olarak aktararak senkronizayon yapabilirsiniz.

Automate otomatik wifi ve işlemler uygulaması ile yapabileceklerinizden bazıları şu şekilde:

– Sizin seçtiğiniz bir konuma geldiğinizde wifi veya 3G bağlantınız otomatik olarak açılıp kapanabilir.
– Telefonunuza gelen mesajları ve bildirimleri sesli olarak okuyabilir.
– Telefonunuza kulaklık taktığınızda otomatik olarak Spotify gibi müzik çalma programları açılabilir.
– Sizin belirlediğiniz bir kelime ile örneğin “kayıp” kelimesini içeren bir mesaj telefonunuza geldiğinde, gelen numaraya telefon otomatik olarak konumu gönderir.
– Biri telefonunuzun şifresini açmaya çalıştığında ve şifreyi yanlış girdiğinde o kişinin fotoğrafını çekebilir, alarm sesi çıkartabilir veya bu fotoğrafı mail ile size gönderebilir.
– Sizin seçtiğiniz tarih ve saatte Whatsapp’ta seçtiğiniz kişilere otomatik olarak daha önce yazdığınız mesajı gönderebilir.
– Telefonu sizin belirlediğiniz sallama çeşitlerine göre ayarlarsanız her sallamaya göre belirlediğiniz uygulamayı açabilir.
– Gelen çağrıları sesle yönetebilirsiniz, örneğin telefon çalarken “mesaj gönder” deyip konuşarak arayan kişiye sms gönderebilirsiniz. Çağrıyı cevaplayabilir veya meşgul yapabilirsiniz.
– Takvime etkinlik ekleyebilir, bu etkinlik zamanları geldiğinde duruma göre otomatik eylemler oluşuturabilirsiniz.

Otomatik wifi ve diğer görevler için uygulama içinde tüm bunları şema ile hazırlayabilirsiniz. Böylece yaptığınız koşulları şema halinde görerek kolayca değişiklik yapabilir ve yönetebilirsiniz.

Automate uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilir ve tüm özellikleriyle reklamsız olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama bazı zor görevler için daha fazla pil harcayabilir. Ama kısa ve sade görevler kurguladığınızda harcayacağınız pilden daha fazlasını kazanabilirsiniz. Bu yüzden hazırladığınız görevleri iyi tasarlamanız gerekir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarPopüler UygulamalarGüvenlik UygulamalarıHarita - Gps Uygulamalarıİletişim için Android Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıKamera UygulamalarıSistem Araçları ve UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 1.9  Y: 27/12/2017  Güncelleme: 15/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023