Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?


clash-of-clans-pc-1
Telefon ve tabletlerde en çok oynanan oyunlardan biri olan Clash of Clans oyununu bilgisayarınızda oynamak mümkün. Eğer Windows yüklü bir bilgisayarınız varsa siz de bilgisayarınızda Clash of Clans oyununu oynayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları bilgisayarınızdan takip edin.

1) İlk olarak bilgisayarınıza Bluestacks programını indirip kurmanız gerekiyor. Bu program bilgisayarınız için bir android emülatörüdür. Yani bu programı bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda Clash of Clans dahil, telefonunuzda ve tabletinizde bulunan tüm oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda da açabilirsiniz. Bluestacks programını bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın.

clash-of-clans-pc-2
2) Programı indirdikten sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açarak adımları takip edin ve bluestacks’i bilgisayarınıza kurun.

3) Bluestacks programını bilgisayarınıza kurduktan sonra otomatik olarak program çalışmaya başlayacak. Eğer kendisi açılmazsa siz masaüstündeki Bluestacks kısayoluna tıklayarak programı çalıştırın. Programın ilk açılışı biraz uzun sürebilir, bu aşamada sabırlı olun ve bekleyin. Ayrıca programda bazı Türkçe yazılar düzgün okunamayabilir, bu konuda da bir endişeniz olmasın, herşey düzgün çalışıyor. Programı açtıktan sonra ana pencerede en popüler uygulama ve oyunların listesini göreceksiniz. Listeden Clash of Clans’ı bulun ve seçin.

clash-of-clans-pc-3
4) Oyunu ilk açtığınızda sizden bir Google hesabı ve şifre isteyecek. Buraya oyunu oynadığınız telefon veya tabletinizdeki Google(gmail) hesabınızı yazın ve şifresini girin. Bu adımda Bluestacks programına güvenle şifre girebilirsiniz. Bu program dünya çapında popüler ve güvenilirdir.

clash-of-clans-pc-4
clash-of-clans-pc-5
5) Google hesabınızla oturum açtıktan sonra eğer oyunu daha önce aynı hesapla oynuyorsanız size köyünüzün yüklenip yüklenmeyeceğini soruyor. Onaylarsanız telefonunuzda veya tabletinizde oynadığınız köyün aynısı artık bilgisayarınızda. İyi eğlenceler.

clash-of-clans-pc-7
Not: Hesabınıza giriş biraz uzun sürebiliyor ve bazen köyünüzü yüklemede aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu yüzden bu işlemlerin tüm sorumluluğu ve riski size aittir.


Sponsorlu  6 Yorum

   
    hayat  
  29.01.2016-11:29
  h

  Ela klandi men inekem

   
    Ömer Yüksel  
  29.07.2016-22:09
  Ö

  Telefonda fabrika ayarı yaptım 102 levellik class of clans oyunu gitti gimeilimi ve şifresini unuttum geri kazanma imkanım varmı

   
    andropedi  
  01.08.2016-19:50
  a

  Oyun içinden oyun yapımcılarına “Yardım ve Destek” butonu ile ulaşabilirsiniz.

   
    cemal  
  16.08.2016-20:02
  c

  Şifremı unutum 3ay dir oraşyu uyunumu alamiyru

   
    cemal  
  17.08.2016-20:30
  c

  Köyömu adı ararat kaybetım

   
    Aysel  
  28.10.2016-18:08
  A

  Mən 1həftə əvvəl format nəticəsində sildiyim oyunu telefonuma geri gətirmək istəyirəm.Hansı proqramı məsləhət görərdinizYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


TürkçePopülerÖnerilenUygulamaOyunİpucuNasıl Yapılır 6 yorum 12555
Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarÖnerilen SayfalarAndroid İpuçları ve Yararlı BilgilerNasıl Yapılır? (Android)Android Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 6.0  Y: 28/11/2015  Güncelleme: 07/02/2016      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023