MEB Eğitim Bilişim Ağı EBA Android Uygulaması

MEB Eğitim Bilişim Ağı EBA Android Uygulaması

Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim ve öğretim için hazırladığı EBA Android uygulaması telefon veya tablete indirilebilir. Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde de bulunan, öğretim sınıf seviyelerine uygun şekilde, güvenilir ve onaylanmış e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal öğrenci platformudur.

Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek sitedeki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği telefon veya tabletinize indirerek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen ve gelişen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

Özellikle koronavirüs döneminde uygulanan uzaktan eğitim dolayısıyla EBA sitesine ve uygulamalarına erişim zorlukla sağlanmaktadır. EBA server’larındaki yoğunluktan dolayı giriş yapamazsanız uygulamayı kapatıp (ayarlardan zorla durdurduktan sonra) tekrar bağlanmayı deneyin. Yine de bağlanma sağlanamadığında eğer wifi bağlantısı ile denediyseniz wifi’yi kapatarak 3G bağlantınız ile deneyin (ya da tam tersi).


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıiPhone ve iPad UygulamalarıBilgi Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.7  Y: 28/03/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023