Çocuklar için Blokları Kullanarak İnşa Oyunu

Çocuklar için Blokları Kullanarak İnşa Oyunu

Daha çok çocuklar için tasarlanmış olan bu Android blok inşa oyununda blokları kullanarak kendi dünyanı yarat! BOKU BOKU, yalnızca senin için olan eşsiz bir oyun alanında blokları kullanarak kendi dünyanı yaratabileceğin bir blok inşa oyunudur.

– Blok bina oyunu, Serbestçe oluşturun!
– Oynamak için birçok etkileşimli nesne.
– Çocuklar, aile ve kız çocukları için uygun.
– Çok oyunculu modu destekleyin.
– Sürekli gelişen!

[ Ödüller ]

– TOKYO GAME SHOW 2019: Bağımsız Oyun Alanı – Resmi Seçim
– BitSummit 7 Spirits – Resmi Seçim
– TAIPEI GAME SHOW 2019: Bağımsız Ev – Resmi Seçim
– HKGD GCE 2018: Grup aç – Altin Ödül
– Hong Kong ICT Awards 2019: Dijital Eğlence – Gümüş Ödül
– 2018 indiePlay: Yenilikte Mükemmellik – Aday
– The Very Big Indie Pitch: Hong Kong – Finalist
– Indie Prize Çin 2018 – Finalist

Boku Boku blok inşa oyununun bazı özellikleri ise şu şekilde:

– Özgürce Yarat

Blokları kullanarak kendi dünyanı özgürce inşa edebilirsin. Evlerden okullara, restoranlara, tema parklarına vs. kadar. Ek olarak piyano çalabilir, salıncakta sallanabilir, güzel bir yemek yiyebilir ve tuvalete de gidebilirsin. İstediğin her şeyi yapabilir ve oyunda ideal hayatını yaşayabilirsin.

– Nesnelerle Etkileşim

Peki ya, dünyada inşa edilmiş nesnelerle etkileşimde bulunabileceğini söylesem? Örneğin, banyodaki tuvaleti gerçekten kullanabilirsin. Aynı zamanda, yakınlaşarak duvardaki takvim ve saate bakabilirsin, gerçek tarih ve saati gösterir. Bir başka havalı şey de ofiste bulunan hesap makinesinin gerçek olması, matematik işlemleri için kullanabilirsin. Oyunu daha çok keşfettikçe daha ilginç faaliyetler bulacaksın.

– Müzik Aletleri

Oyunda müzik aletleri de var. Örneğin, piyano, ksilofon, bateri seti ve Taiko davulu vb. bulabilirsin. En iyi yanıysa her şeyden ses çıkması. Müzik aletinin önüne oturduğunda onu çalabilir, müziğini kaydedebilir, şarkılarını yazabilir ve diğer oyuncular ve arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Gelecekte oyuna daha fazla müzik aleti eklenecek.

– Kendi Karakterini Yarat

Karakterinin fiziksel görünümünde kıyafetlerini, şapkasını ve yüz ifadesini değiştirebilirsin. Erkekler için, takım elbise giymeyi mi, yoksa polis gibi giyinmeyi mi seçersin? Kızlar için, güzel bir elbise giymeyi mi, yoksa öğrenci üniforması giyinmeyi mi tercih edersin? Aynı zamanda Ninja gibi giyinebilir ya da bir hayvan başlığı takabilirsin. Ardından, fotoğraf çekebilir ya da diğer oyuncuları etkilemek için çoklu oyuncu moduna gidebilirsin.

– Çoklu Oyuncu Modu

Çoklu oyuncu modunda, diğer oyuncularla birlikte aynı dünyaya gidebilirsin. Keşfedebilir, oynayabilir ve diğer oyuncularla çiçek vermek, öpücük vermek ve ışın kılıcı ve lazer silahlarla savaşmak gibi etkileşimlerde bulunabilirsin. Çoklu oyuncu modunda yazı ve ses ile iletişim kurmak desteklenir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Çocuklar için Android UygulamalarÇiftlik ve Şehir OyunlarıiPhone ve iPad UygulamalarıAndroid Oyunlar
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.2  Y: 26/03/2020  Güncelleme: 28/03/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023