Telefonda Online Eğitim ve Online Kurslar

Telefonda Online Eğitim ve Online Kurslar

Boş vakitlerinizde ve evdeyken online eğitim ve online kurslar platformu ile telefonda kendinizi her konuda geliştirebilirsiniz. Dil eğitimi, program eğitimi, yazılım eğitimi, pazarlama eğitimi ve iş dünyasına dair her türlü eğitimi sadece telefonunuz ile alabilir ve kendinizi istediğiniz konuda geliştirip yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Udemy, uzman eğitmenler tarafından verilen 130.000’den fazla video kursun yer aldığı bir online öğrenim platformudur. Python ve Java gibi programlama dillerinden tasarım, çizim, yazarlık ve yoga gibi kişisel gelişim kurslarına kadar birçok farklı konuda kurslara kaydolun. Udemy’de yeni yetkinlikler geliştiren, kariyerlerinde ilerleyen ve yeni hobiler keşfeden 40 milyondan fazla öğrenciye katılın.

DİLEDİĞİNİZ HER ŞEYİ ÖĞRENİN: Kodlama ve veri biliminden pazarlama, Photoshop ve yogaya kadar 2000’den fazla konuda yayınlanan kursları keşfedin. Makine öğrenimi, yapay zeka ve Blockchain gibi en güncel konulardaki yeni kurslar sürekli olarak yenilenir.

UYGUN FİYATLARLA ÖĞRENİN: Udemy’de hem ücretsiz hem de bütçenize uygun ücretli kurslar bulunur. Bir kursa kaydolduğunuzda içeriğe ömür boyu erişim elde edersiniz.

UZMANLARDAN ÖĞRENİN: 60’den fazla farklı dilde eğitim veren 50.000’den fazla uzman eğitmenden ilham alın.

İSTEDİĞİNİZ YERDE ÖĞRENİN: Çevrimdışıyken öğrenmeye devam etmek için kursları indirin. Hareket halinde misiniz? Kursları yalnızca sesli modda dinleyin.

KENDİ HIZINIZDA ÖĞRENİN: Hem öğrencilere hem eğitmenlere sorular sorun. Hız kontrolleri ve altyazılar ile öğrenim deneyiminizi kişiselleştirin.

Şu konulardaki ücretsiz ve ücretli kurslara erişebilirsiniz:
– Yazılım Geliştirme: web geliştirme, programlama dilleri (Python, Java, JavaScript, Ruby, Swift, C# ve daha fazlası), oyun geliştirme, temel kodlama, kodlama eğitim kampları vb.

– İşletme: Finans, finansal analiz, girişimcilik, topluluk önünde konuşma, sunum yetkinlikleri, yazarlık, veri ve analiz (SQL, makine öğrenimi, derin öğrenme, veri bilimi ve çok daha fazlası).

– BT ve Yazılım: BT Sertifikasyonu, ağ ve güvenlik, siber güvenlik, CCNA vb.

– Ofiste Verimlilik: Microsoft, Apple, Google, SAP, Oracle vb.

– Kişisel Gelişim: üretkenlik, liderlik, kişisel finans, kariyer gelişimi, çalışma yetkinlikleri vb.

– Tasarım: çizim, web tasarımı, grafik tasarım, tasarım araçları (Photoshop, Adobe Illustrator ve daha fazlası), kullanıcı deneyimi tasarımı, kullanıcı arabirimi tasarımı, tasarımcı düşünce vb.

– Pazarlama: Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), sosyal medya pazarlama, pazarlamanın temelleri, mobil pazarlama, içerik pazarlama, ürün pazarlama vb.

– Yaşam Tarzı: sanat ve el sanatları, seyahat, oyun, köpek eğitimi vb.

– Fotoğrafçılık: dijital fotoğrafçılık, fotoğrafçılık araçları, ticari fotoğrafçılık, video tasarımı vb.

– Sağlık ve Fitness: yoga, beslenme, meditasyon, bireysel savunma vb.

– Öğretmen Eğitimi: online kurs oluşturma, sunum yetkinlikleri, öğretim tasarımı vb.

– Müzik: müzik aletleri (gitar, piyano ve daha fazlası), müziğin temelleri, müzik teknikleri, müzik yazılımı vb.

– Diller: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Çince vb.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)
APK  1 Yorum

     
      Ecem  
    26.04.2020-17:55
    E

    Derslerle canli yayin?YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarAPK İndiriPhone ve iPad UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.9  Y: 02/04/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023