İnternetten Resim Arama Uygulaması – ImageSearchMan

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  12/01/2018
  Okunma:
  1959
  Site Puanı:
  6.41
  Kısa Link:
  3q5

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

İnternet üzerinden çok sık resim arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Internetten resim arama uygulaması ile yazdığınız kelimeye göre çıkan resimleri görebilir ve telefona kaydedebilirsiniz.

Ayrıca uygulama ile indirdiğiniz resimleri duvar kağıdı yapabilir veya diğer yüklü uygulamalar içinde resmi açarak paylaşım yapabilirsiniz. Bulduğunuz resme benzer diğer resimleri bulmak için de benzer resimleri aratabilirsiniz. Daha önce yaptığınız resim aramalarına da tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bulduğunuz resim üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Bu uygulama ile indirdiğiniz resimlerde gezebilir veya arama yaparken içerik, renk, boyut ve tarih seçimleri ile filtreleme de yaparak sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

İnternetten arayarak bulduğunuz resimlerin çözünürlük kalitesinde ve indirilmesinde de hiçbir sorun çıkmıyor. Bulduğunuz fotoğrafları orijinal kalitesinde indirip kullanabiliyorsunuz. Normalde telefon tarayıcınızdan Google’a girerek oradan görsel arama yapıp bulduğunuz görsellerin hepsi olmamak kaydıyla üzerine basılı tutarak da indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Fakat Google resimlerde resim bulmak ve indirmek bu yazdığımız gibi uzun bir işlem gerektirirken bu uygulama bu işlemi oldukça kolay ve pratik hale getiriyor.

İnternetten resim arama uygulaması ImageSearchMan uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Ücretsiz olduğundan dolayı uygulama içinde reklamlar bulunuyor ama görsellerle işi çok olan kişiler için oldukça faydalı bir uygulama.

Google resim arama Android uygulama için buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


sansunsen3.imagesearcher


 QR Barkod  İnternetten Resim Arama Uygulaması – ImageSearchMan  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
, , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809