İnternetten Resim Arama Uygulaması – ImageSearchMan

İnternet üzerinden çok sık resim arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Internetten resim arama uygulaması ile yazdığınız kelimeye göre çıkan resimleri görebilir ve telefona kaydedebilirsiniz.

Ayrıca uygulama ile indirdiğiniz resimleri duvar kağıdı yapabilir veya diğer yüklü uygulamalar içinde resmi açarak paylaşım yapabilirsiniz. Bulduğunuz resme benzer diğer resimleri bulmak için de benzer resimleri aratabilirsiniz. Daha önce yaptığınız resim aramalarına da tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bulduğunuz resim üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Bu uygulama ile indirdiğiniz resimlerde gezebilir veya arama yaparken içerik, renk, boyut ve tarih seçimleri ile filtreleme de yaparak sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

İnternetten arayarak bulduğunuz resimlerin çözünürlük kalitesinde ve indirilmesinde de hiçbir sorun çıkmıyor. Bulduğunuz fotoğrafları orijinal kalitesinde indirip kullanabiliyorsunuz. Normalde telefon tarayıcınızdan Google’a girerek oradan görsel arama yapıp bulduğunuz görsellerin hepsi olmamak kaydıyla üzerine basılı tutarak da indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Fakat Google resimlerde resim bulmak ve indirmek bu yazdığımız gibi uzun bir işlem gerektirirken bu uygulama bu işlemi oldukça kolay ve pratik hale getiriyor.

İnternetten resim arama uygulaması ImageSearchMan uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Ücretsiz olduğundan dolayı uygulama içinde reklamlar bulunuyor ama görsellerle işi çok olan kişiler için oldukça faydalı bir uygulama.

Google resim arama Android uygulama için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarMedya Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 2.9  Y: 12/01/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023