Hareketli Fotoğraf ve Animasyon Oluşturma

Hareketli Fotoğraf ve Animasyon Oluşturma

Çektiğiniz fotoğraflarda arkaplanda bulunan deniz, bulut veya çim gibi objeleri seçip hareketli fotoğraf ve animasyon oluşturabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafta hareket edecek kısımları kolayca seçip ön planda bulunan nesneleri de hareket etmemesi için yine kolayca seçebiliyorsunuz.

Animasyonlu ve hareketli fotoğraf oluşturmak için Google Play’deki en popüler uygulamalardan biri olan bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra tek yapmanız gereken bir selfie çekmek veya daha önce çekilmiş fotoğraflardan birini seçmek. Arka planı ve ön planı belirledikten sonra ise animasyon ve hareket efektlerinden istediğinizi seçip mükemmel bir şekilde hareketli fotoğraf ve resimlerden video oluşturma işlemi yapabilirsiniz.

PixaMotion, fotoğraflardan hareketli animasyon ve videoları kolayca oluşturur ve uygulamayı Google Play’den telefonunuza indirip yüklemek tamamen ücretsiz. Fotoğrafların nasıl yapıldığını ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki uygulama fotoğraflarına ve tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.pixamotion


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalarİlginç Android UygulamalarıKamera Uygulamaları
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 5.5  Y: 19/10/2019  Güncelleme: 19/10/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019