Gelişmiş ve Türkçe Android Klavye Uygulaması

Gelişmiş ve Türkçe Android Klavye Uygulaması

Android telefonunuzda reklamsız ve oldukça detaylı ayarlanabilen Türkçe Android klavye denemek isterseniz bu uygulamayı yükleyin. İçinde Türkçe kelime tamamlama ve tahmin sözlüğü ile reklamsız ve tamamen ücretsiz olarak hızlı ve gelişmiş bir klavye uygulaması.

Bu Android klavye uygulamasında klavye ve tuş renkleri, harf boyutları, klavye boyutu, kısayol tuşları, emojiler ve daha birçok detaylı özelleştirilebilir ayar içeriyor. Tamamen kendinize özel olarak özelleştirebilmenizin yanında hızlı çalışması ve sade tasarımı sayesinde göz yormayan ve hızlı yazan bir klavyedir.

Yine Google Play’den yüklenebilen eklentileri ile hem farklı dillerde sözlükler ekleyebilir hem de örneğin yazılımcıysanız kullandığınız dile özel eklentiler de ekleyebilrisiniz. Ayrıca klavye uygulamasının kendisine ait olan web sitesi ile yine dil indirme, tema indirme, klavye düzeni indirme işlerini yapabilir hatta kendi tasarladığınız klavye teması ve düzenini internette veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir klavye uygulamasında ayarını yapabileceğiniz aklınıza neler geliyorsa bu klavyede mevcut. Örneğin Google Play’de bulunan “Auto-Text | Next Word” eklentisi ile kendinize harflerden sık kullandığınız cümlelerin kısayolunu oluşturabiliyorsunuz. Mesela “hemen geleceğim” kelimelerini çok kullanıyorsanız bu eklenti ile “hg” şeklinde ayar yaptığınızda ve klavyede “hg” yazdığınızda klavye otomatik olarak bunu “hemen geliyorum” şekline dönüştürüyor. Yani çok sık kullandığınız uzun kelimeler, cümleler veya komut kodları gibi işlemleriniz için bu kısayollar size oldukça zaman kazandırabilir.

Bu Türkçe Android klavye uygulaması hakkında her türlü paylaşım, soru veya yorumunuzu aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.3  Y: 13/10/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023