Clash of Clans’ta İnşaatçı Niye Gitti?

   İNDİR Okunma: 2685   Yorum: 0  Puan: 5.5  Favori: 0  Link: 8zf   G: 13/08/2017   OYUN 

Dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilerek oynanan Clash of Clans oyunu 5’inci yıldönümüne özel sürprizlerle hikayesine devam ediyor. Bu sürprizlere bir yenisini ekleyen Clash of Clans, “Bye Bye Builder!” ismiyle bir video yayınlayarak inşaatçıların köyleri terk ettiğini duyurdu.

Video çok kısa bir zamanda 20 milyondan fazla kez izlendi. Videonun konusunda ise şimdiye kadar çok yorulmuş inşaatçının duygusal bir müzik eşliğinde yaptığı binaların sürekli yıkılmasından bıktığı ve artık köyü terk ettiği anlatılıyor. Videonun en sonunda ise “The Builder Left”, yani “İnşaatçı ayrıldı” sloganı yer alıyor. Peki inşaatçılar olmazsa inşaatları kim yapacak, yeni bir sistem mi geliyor? Öncelikle Clash of Clans’ın bu konu ile ilgili yayınladığı 1 dakika 47 saniyelik videosunu izleyelim:

 
Oyunun yapımcısı Supercell ise yayınladığı basın bülteninde “CoC oynayanlar 5’inci seneyi kutlarken inşaatçılar ise yaptıkları binaların sağlam durabileceği bir yer aramaya karar verdi.” şeklinde bir ifade kullanıldı. Clash of Clans severler ise bundan sonra ne olacağını, nasıl bir sistem geleceğini merak ediyor. Bu ihtimaller dahilinde, yeni bir inşaat üssü, yeni bir inşaatçı veya başka bir sistem oyuna entegre edilebilir. Siz de yorum bölümünde nasıl bir yeniliğin geleceği üzerine tahminlerinizi yazabilirsiniz.
Clash of Clans’ta İnşaatçı Niye Gitti? 
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Android ve Teknoloji Haberleri
Etiketler: , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809