Karşılaştığınız Kişileri Telefonunuzda Bulun – Happn

     İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  28/06/2016
  Okunma:
  4969
  Puan:
  5.5
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  1d5

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Happn android uygulaması, yolunun kesiştiği, hoşlandığın, tekrar bulmak istediğin kişileri keşfetmeni sağlayan uygulama! happn, bize kaçırdığımız fırsatları geri getiren uygulama.

Happn Nasıl Çalışır?

1. Gerçek hayatta biriyle yolun kesiştiğinde, profili ana sayfanda görünür!
2. İstediğin zaman ana sayfandan profillere bakabilirsin. Biriyle kaç kez, en son ne zaman ve nerede yolunun kesiştiğini görebilirsin.
3. Hoşlandığın biri mi var? Onu gizlice beğen: bundan haberi olmayacak… Tabii karşılıklı beğeni dışında! Ayrıca ona Charm göndererek kendini belli etmeyi de seçebilirsin.
4. İkiniz de birbirinizi beğendiğinizde bu bir Crush’tır ve sohbete başlayabilirsiniz.
* happn, karşılık konseptine dayalıdır: Beğeni göndermediğin kişilerden kesinlikle mesaj almazsın.

* happn’da gizliliğin önceliklidir: happn’da konumunun, hiçbir zaman diğer kullanıcılara gösterilmez!

* happn uygulamasını indirmek de kullanmak da ücretsiz!
Charm gönderme özelliği ise senin tercihine bağlıdır ve uygulama içi satın alma gerektirir. Üye olduğunda birkaç Charm verilir.
Spor salonundaki asansörde karşılaştığın, hoşlandığın o kızla sohbete başlamak için bu uygulama kolay bir yol olabilir. Mashable, Haziran 2015


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ftw_and_co.happn


 QR Barkod  
Karşılaştığınız Kişileri Telefonunuzda Bulun – Happn 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809