F-Droid Android Uygulama Deposu Nedir?

F-Droid Android Uygulama Deposu Nedir?

F-Droid Android uygulama deposu aynı Google Play gibi uygulama ve oyun indirebileceğiniz ücretsiz bir platformdur. F-Droid markette bulunan uygulamaların çoğu açık kaynaklı, daha güvenli ve ücretsiz versiyonlardan oluşur. Örneğin reklamsız Youtube, reklamsız Facebook, reklamsız Chrome gibi birçok alternatif ve güvenli uygulamalar bu platformdan indirilebilir.

F-droid aynı Google Play gibi kullanılır. F-droid uygulaması yüklendikten sonra Google Play gibi çalışır ve uygulamayı açıp yeni uygulama ve oyunlar indirebilirsiniz. Örneğin Bromite (Google Chrome alternatifi), NewPipe(Reklamsız Youtube alternatifi), Infinity(reklamsız Reddit okuyucu) gibi oldukça sade, güvenli, açık kaynak kodlu güzel uygulamaları indirebilirsiniz. Uygulamalara güncelleme geldiğinde ise yine F-Droid uygulamasında güncellemeler sayfasında uygulamalar gözükür ve yeni versiyonlara bu sayfadan güncelleme yapabilirsiniz.

Dilerseniz indirmek istediğiniz uygulamaları F-Droid ile indirmeyip, manuel indirmeyi seçtiğinizde sadece apk dosyasını bile indirebiliyorsunuz. Google Play’de bulunan bazı ücretli ve kısıtlı uygulamaları da bu uygulama ile tam sürüm ve ücretsiz olarak da indirebilirsiniz. Aynı zamanda Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Reddit gibi popüler sosyal platformların alternatif uygulamalarını kullanarak hem daha hızlı gezinebilir, hem de bilgileriniz takip edilmeden güvenle hesaplarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

F-Droid uygulama marketi uygulaması tamamen güvenilirdir. Kafanızda soru işareti olmadan indirip içinden kendiniz uygulama ve oyun bulup yükleyebilirsiniz. Biz de sitemizde bundan sonra F-Droid kategorisi ve etiketleri ile bu platformda bulunan güzel ve şık, tam sürüm ve ücretsiz uygulamaları sizlere tanıtıp indirme linklerini paylaşacağız. F-Droid kategori sayfası oluşturduğumuzda bu sayfada kategori linkini paylaşacağız ve sitenin menülerinde F-Droid kategorisini görmeye başlayacaksınız. Sayfamızı takip etmeye devam edin.

Ayrıca kullanışlı ve sade f-droid uygulamalarının paylaşıldığı şu forum sayfasını da takip edebilirsiniz: En İyi F-Droid Uygulamaları

F-Droid hakkında her türlü soru, yorum ve uygulama paylaşımını bu sayfa altındaki yorum bölümünde yazabilirsiniz. F-Droid uygulamasını ise aşağıdaki indir butonu ile apk dosyasını indirip telefonunuza kurabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

LinkYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıÖnerilen SayfalarAndroid Oyunlar
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.9  Y: 27/10/2019  Güncelleme: 29/10/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023