Uygulama Yüklenemiyor Hatası – Hata Kodu 910

Uygulama Yüklenemiyor Hatası – Hata Kodu 910


Android telefonunuzda Google Play’den uygulama veya oyun yüklemeye çalışırken “Uygulama Yüklenemiyor”, “Hata Kodu: 910” şeklinde hata alıyorsanız çözümü paylaşıyoruz.

Uygulama veya oyun yüklerken tam olarak şu şekilde bir hata alıyor olabilirsiniz: “Uygulama yüklenemiyor – … yüklenemiyor. Tekrar deneyin ve sorun devam ederse sorun giderme ile ilgili yardım alın. (Hata Kodu 910)”. Eğer siz de bu hatayı aldıysanız Google Play uygulamasının önbelleği ve verilerinde geçici bir bozukluk meydana gelmiş olabilir. Bu geçici bozukluğu gidermek için tek yapmanız gereken Google Play Store uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizlemek. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

1 Telefonunuzda Ayarlar bölümünü açın ve ayarlardan Uygulamalar veya Uygulama Listesi bölümüne geçin.

2 Uygulama listesinden Google Play Store’u bulun ve dokunun.

3 Açılan sayfada önce “Önbelleği sil” sonrasında ise “Verileri Temizle” butonlarına dokunun.

4 Aynı sayfada eğer görürseniz “Zorla Durdur” butonuna da dokunarak uygulamanın geçici olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Hata Kodu 910 - 1. Adım Hata Kodu 910 - 2. Adım Hata Kodu 910 - 3. Adım Hata Kodu 910 - 4. Adım
Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Google Play uygulamasını tekrar açın ve yüklemeye çalıştığınız Hata Kodu 910 veren uygulamayı veya oyunu tekrar yüklemeyi deneyin. Bu şekilde “Uygulama Yüklenemiyor” hatası çözülecektir. Yukarıdaki adımlarda ve ekran görüntülerinde paylaşılan menüler sizin telefonunuzda farklı olabilir ve butonlar yer değiştirmiş olabilir. Adımları takip ederken tarif ettiğimiz yerde ilgili adımı bulamazsanız ekranın diğer taraflarına da bakarak benzer yerleri bulmaya çalışın.

Eğer hala uygulama veya oyun yüklerken bu hata ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz.


Sponsorlu  1 Yorum

     
      Lela  
    25.04.2021-21:09
    L

    Önbelleği tam 3 kez temizledim. Ama yine aynı şey oldu. Lütfen yardım edermisiniz? Durmaya zorlayı vursam yeniden nasıl etkinleştricem?YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Nasıl YapılırHaber 1 yorum 2462
Teknoloji HaberleriNasıl Yapılır? (Android)
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.8  Y: 21/03/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023