TRT Çocuk Android Tablet ve Telefon Uygulaması

TRT Çocuk Android Tablet ve Telefon Uygulaması

Çizgi filmler, programlar, yarışmalar, canlı yayınlar ve çocuklar için daha fazlası telefona ve tablete yükleyebileceğiniz TRT Çocuk uygulamasında.

Tüm TRT Çocuk içeriklerine, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın. Beğendiniz bölümleri-videoları favori listelerinize ekleyin, yarışma ve canlı yayın başvurularını hızlıca yapın. Çevrimdışı mod ile listeye aldığınız tüm içeriklere internet bağlantısı olmadan da kesintisiz bir şekilde erişin. Bildirimleri açarak, canlı yayınlardan, yarışma programlarından ve en güncel duyurulardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.
Ebeveyn alanından uygulama ayarlarını yaparak, TRT Çocuk’u güvenli moda alabilir, sadece favori listelerine eklenen ve indirilen içeriklerin görüntülenebilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın zamanlayıcı özelliğini açarak, çocuğunuzun uygulamayı kullanacağı süreyi siz belirleyebilirsiniz. En popüler çizgi filmler, en eğlenceli TRT Çocuk kahramanları, en heyecanlı yarışmalar ve en sürükleyici canlı yayınlar parmaklarının ucunda!

Çocuklar için TRT Çocuk
* Çocuklar için reklamsız ve güvenilir içerikler.
* Gelişim psikologları ve uzmanlar gözetiminde geliştirilmiştir.
* Çocuklara özel tasarlanmış grafikler, çocuk dostu ekranlar.
* En güncel duyurulardan ilk senin haberin olsun.
* Bir tıkla yarışma başvurusu yap, canlı yayınlara katıl.
* En sevdiğin videoları favorilere ekle, çevrimdışı da izle.

Aileler için TRT Çocuk
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Çocuğunuzla birlikte kullanmanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun TRT Çocuk’tan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olursunuz.
Yeni oyun ve uygulamalarımızla ilgili duyurularımız için, trtcocuk.net.tr, youtube.com/trtcocuk, instagram.com/trtcocuk, facebook.com/trtcocuk, twitter.com/trtcocuk sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Diğer TRT Çocuk oyunlar ve uygulamaları için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  1 Yorum

     
      Heja alkan  
    23.04.2021-09:42
    H

    haberin olsun a katılmak istiyorumYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıÇocuklar için Android UygulamalarCanlı Veri UygulamalarıEğlenceli Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 4.2  Y: 06/12/2018  Güncelleme: 13/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023