Fotoğrafı Güzelleştiren Android Selfie Uygulaması

Fotoğrafı Güzelleştiren Android Selfie Uygulaması

Çektiğiniz fotoğrafa ve yüzünüze göre özel olarak uyguladığı düzeltmeler ile fotoğrafı güzelleştiren Android selfie uygulaması.

Ulike Android selfie uygulaması göz, burun ve ağız düzeltmelerini ve iyileştirmelerini hemen fotoğrafı çektikten sonra yapar. Özel olarak manuel şekilde tek tek uğraşmanıza gerek kalmaz ve tamamını otomatik olarak yapar. Ufak düzeltmeler ve ayarlamalar ile beğendiğiniz efektleri daha sonra kullanmak için kaydedebilirsiniz. Böylece her selfie çektiğinizde tek tek düzeltme yapmanıza gerek kalmaz.

Farklı sahneler ve arka planlarda çekilmiş selfieler için, uygulamanın içinde hazır ayarlar da bulunur ve bu ayarları ortama göre seçtiğinizde en iyi düzeltmeler fotoğrafa uygulanır. Diğer selfie uygulamaları veya efektsiz fotoğraflara göre çok daha stil ve klas gözükürsünüz.

Çektiğiniz fotoğrafı güzelleştiren bu Android Selfie uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca Ulike selfie uygulaması Google’da 100bin civarı 5 yıldıza yakın oy almış durumda.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.gorgeous.liteinternational


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarEğlenceli Android UygulamalarıKamera UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.2  Y: 09/12/2018  Güncelleme: 11/04/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019