Ağaç Kesme Oyunu – Timberman

Ağaç Kesme Oyunu – Timberman

Popüler Flappy Bird oyunu salgınından sonra benzeri bir çok oyun çıktı. Fakat bir çoğu kalitesizdi ve Flappy Bird tadı vermedi. Fakat şimdi onun yerini alabilecek bir oyunla karşı karşıyayayız: Timberman: Ağaç Kesme Oyunu

Flappy Bird oyunundaki gibi bu oyunun da oynanışı çok kolay. Siz bir ormancı rolüyle ağacı kesmeye çalışıyorsunuz. Fakat ağacı keserken belli bir süreniz var ve süre dolana kadar kesebildiğiniz kadar ağaç parçası kesiyorsunuz. Tabi ağacı keserken her kestiğinizde karşınıza sağ ve sol tarafta dallar çıkıyor. Bu dallara çarpmamak için ağacı keserken ormancıyı parmağınızla diğer tarafa kaçırıyorsunuz.

Belki de Flappy Bird kadar ünlü olacak bu oyun yeni çıktı ve henüz Türkiye’de popüler olmamasına rağmen Google Play Store android markette yüksek puanlar ve güzel yorumlar alıyor. Oyunu indirin ve ilk siz oynayın. (Timberman iPhone versiyonu da mevcut, aşağıdan indirebilirsiniz)

Not: Oyun ücretsiz olduğu için oyunda süreniz bitip yandığınız anda hemen arkasından bir reklam çıkıyor. Reklama tıklamamaya özen göstermeniz gerek.

Timberman oyununa benzer gıcık edici başka bir oyun arıyorsanız Flappy Bird oyununa göz atın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)  1 Yorum

     
      Caner Sonmez  
    15.07.2014-18:11
    C

    Timberman İnceleme Videosu https://www.youtube.com/watch?v=NxIcHr0j5qYYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Popüler UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıAndroid Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 2.5  Y: 14/07/2014  Güncelleme: 22/01/2015      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023