Telefon ve Tablet için Android Drift Oyunu

Telefon ve Tablet için Android Drift Oyunu

Android telefonunuzda veya tabletinizde oynayabileceğiniz bu sevimli ama bir o kadar heyecanlı Android Drift oyunu ücretsiz!

İngilizce kökenli drift kelimesinin tam Türkçe karşılığı olmasa da “arabayı yanlamak” yani arabayı kaydırarak araba sürmek şeklinde tarif edilebilir. Oldukça heyecanlı olan bu araba sürüş şeklini trafiğe açık yollarda yapmak oldukça tehlikeli olduğundan bu tür drift oyunları ile heyecanınızı biraz olsun giderebilirsiniz. Görsel olarak üç boyutlu ve gerçekçi olmasa da daha sade ve sevimli olan piksel blok tarzında tasarlanmış oyunda fizik kuralları biraz gerçekçi olduğundan aynı keyifi yaşamanız mümkün.

Oyun üç boyutlu piksel blok tarzında parkurlardan oluşuyor. En eğlenceli yanı ise parkurlar drift işini daha heyecanlı hale getirecek olan karla dolu. Seçtiğiniz araba ile karla kaplı yollarda driftler yaparak verilen kısa görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Farklı arabaların kilidini açıp aracınızı güçlendirebilir ve seviyeleri en iyi drift performansınızla geçebilirsiniz.

En iyi driftleri yapıp drift heyecanını yaşayabileceğiniz bu Android Drift oyunu Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir.

Daha önce yayınladığımız diğer drift ve araba yarışı oyunlarına ise buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Yarış OyunlarıAndroid Oyunlar
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 18/03/2019  Güncelleme: 23/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023