Telefon ve Tablet için Android Drift Oyunu

Snow Drift İNDİR

Oyun
215
G: 23/04/2019
Y: 18/03/2019
Puan: 5.6
Kısa Link: 26d
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android telefonunuzda veya tabletinizde oynayabileceğiniz bu sevimli ama bir o kadar heyecanlı Android Drift oyunu ücretsiz!

İngilizce kökenli drift kelimesinin tam Türkçe karşılığı olmasa da “arabayı yanlamak” yani arabayı kaydırarak araba sürmek şeklinde tarif edilebilir. Oldukça heyecanlı olan bu araba sürüş şeklini trafiğe açık yollarda yapmak oldukça tehlikeli olduğundan bu tür drift oyunları ile heyecanınızı biraz olsun giderebilirsiniz. Görsel olarak üç boyutlu ve gerçekçi olmasa da daha sade ve sevimli olan piksel blok tarzında tasarlanmış oyunda fizik kuralları biraz gerçekçi olduğundan aynı keyifi yaşamanız mümkün.

Oyun üç boyutlu piksel blok tarzında parkurlardan oluşuyor. En eğlenceli yanı ise parkurlar drift işini daha heyecanlı hale getirecek olan karla dolu. Seçtiğiniz araba ile karla kaplı yollarda driftler yaparak verilen kısa görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Farklı arabaların kilidini açıp aracınızı güçlendirebilir ve seviyeleri en iyi drift performansınızla geçebilirsiniz.

En iyi driftleri yapıp drift heyecanını yaşayabileceğiniz bu Android Drift oyunu Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir.

Daha önce yayınladığımız diğer drift ve araba yarışı oyunlarına ise buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.snow.drift


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Telefon ve Tablet için Android Drift Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Yarış Oyunları
Android Oyunlar
, , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019