Telefon Takip ve Uygulama Kullanım Bilgisi

  Your Hour İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  06/10/2018
  Okunma:
  711
  Puan:
  10.5
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  19w

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Gelişmiş Android uygulaması olan “Your Hour” ile telefon takip yapabilir ve hangi uygulamaların ne kadar kullanıldığını görebilirsiniz. Günlük telefon ve uygulama kullanım bilgilerini size sunan bu uygulama daha bir çok özellik de mevcut. Bu uygulama ile telefonunuza ne kadar bağımlı olduğunuzu anlayabilir ve hangi uygulamaya ne kadar bağımlı olduğunuzu görebilirsiniz.

Henüz sadece İngilizce dilinde sunulan bu uygulamayı kullanmanız için aslında İngilizce bilmenize çok da gerek yok çünkü grafikler ve uygulama isimleri zaten size genel olarak yetecek. Uygulama ile hangi uygulamayı ne kadar kullandığınızı görebilecek ve isterseniz aynı zamanda her uygulama için günlük kullanım limitleri koyabileceksiniz. “Your Hour” telefon takip ve kullanım istatistikleri uygulamasının diğer başlıca özellikleri ise şu şekilde:

* Her şey ana sayfada! Uygulamanın ana sayfasında günlük telefon kullanımı ile ilgili tüm bilgileri görebilirsiniz. Ekranın ne kadar süre açık kaldığı, kilit ekranın kaç kere açılıp kapandığı, son 7-günlük aktivitenizin grafiği, kullanım limitlerine ulaşıp ulaşmadığınız gibi bilgileri tek bir ekranda hemen görün.

* Telefona ne kadar bağımlısınız? Hedef noktaları gösteren uygulama ile telefon kullanımınıza göre mevcut 5 kategoriden birine uygun şekilde ne kadar bağımlı olduğunuzu size gösterecek.

* Kalan süre widget’ı! Her uygulama için belirlediğiniz sürelere göre uygulamayı kullanırken ekranın yan tarafında bir saat çıkar. Bu saat o uygulama için günlük kullanıma ayırdığınız kalan saati gösterir. Uygulama açıkken bu süre ilerler ve limitlere yaklaştığınızda turuncu ve kırmızı olacak şekilde size o gün o uygulama için ayarladığınız süreyi bitirmek olduğunuzu gösterir. Bu kullanım süresi widget’ı basılı tutarak istediğiniz yere kaydırabilirsiniz.

* Tüm uygulamalar için kullanım süreleri! Tek bir ekranda hangi uygulamaya ne kadar süre harcadığınızı ve o uygulamaya ayırdığınız vakit için ne civarda limitlere ulaştığınızı görebilirsiniz.

* Gün içinde hangi uygulamayı ne kadar kullandınız? Gün içinde saatlik olarak size hangi uygulamaları ne kadar kullandığınızı gösteren güzel bir zaman çizelgesi de mevcut. Böylelikle hangi uygulamayı hangi saatte ne kadar kullandığınızı görebileceksiniz.

* Haftalık raporlar! Haftalık ve son 5 günlük hangi uygulamayı en çok kullandığınızı görebileceğiniz istatistikler ve raporlar.

* Ana ekran widget! Telefonunuzun ana ekranına ekleyebileceğiniz widget ile kullanım süreleri, kilit açma kapama sayısı ve limitler hakkında her an bilgi sahibi olabilirsiniz. Telefonun ana ekranına nasıl widget ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın: Android Widget

YourHour telefon takip, kullanım ve uygulama istatistikleri Android uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.mindefy.phoneaddiction.mobilepe


 QR Barkod  
Telefon Takip ve Uygulama Kullanım Bilgisi 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Android Widget Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1659sayfa/6953yorum/28favori) k201208021123 m9809