Talking Tom Cat 2 – Konuşan Kedi Oyunu

Talking Tom Cat 2 – Konuşan Kedi Oyunu

Tom adlı meşhur kedinin ikinci uygulaması ile kedimiz bazı yeni özellikler kazanarak yeniden karşımıza çıkıyor.

Bir kedi düşünün, sizin her söylediğinizi can kulağıyla dinliyor ve kendi ses tonunda tekrarlıyor. Hangi tonda, hangi ses eşiğinde söylerseniz söylerseniz aynı yönde terkarlayabilen kedi, gerçekte var olmayabilir ancak Talking Tom Cat bünyesinde mevcut.

Talking Tom Cat isimli bu eğlenceli uygulama ile hangi yaşta olursanız olun keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gerçekleşen tekrarlamaları kaydedebilir ve çeşitli sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Talking Tom Cat uygulamasında yer alan Tom isimli kediyi okşayabilir ve hırlamasını dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte kendisine hafif tokatlar atıp, onu kızdırmaya çalışmak da mümkün. Ancak tüm bunların ardından bırakın kızmayı daha sevimli bir halde karşınıza çıkabilir.

Oldukça basit ve çocuksu görünse de Talking Tom Cat şu sıralar mobil dünyanın en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.outfit7.talkingtom2free


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  3 Yorum

    burak  (misafir)
  29.06.2014-14:34
  b

  ya subway surf, da açılmıya

    fatma  (misafir)
  29.06.2014-14:37
  f

  bu suwbay surfu tek tablet ve telefonda oynanıyo.

    fatma  (misafir)
  02.05.2017-09:01
  f

  hayır bilgi sayardada oynanıyorsiz de Yorum Yazın   Türkçe Android UygulamalarıPopülerEğlencelik ve İlerlemeli OyunlarÇocuklar için Android UygulamalarAndroid Oyunlar
,
Yazar: zero  Puan: 6.4  Y: 08/08/2012  Güncelleme: 02/09/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019