AirDroid – Bilgisayardan Telefon Kontrolü

     İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  22/01/2015
  Okunma:
  14774
  Puan:
  6.8
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  bgw

 1 Yorum
Yorum Yaz

AirDroid uygulaması ile bilgisayardan telefonunuzun birçok özelliğini yönetebilir ve dosya alışverişi yapabilirsiniz. Üstelik  sadece telefonunuza bu uygulamayı kurarak ve bilgisayarınıza hiçbir program yüklemeden.

İlk önce telefonunuza, AirDroid uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı çok rahat bir şekilde Android marketten elde edebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Unutmayın ki WiFi kesinlikle açık olarak bırakılmalıdır. Sonrasında ise uygulamayı açıyoruz ve karşımıza bir IP adresi ve bir şifre çıkıyor. Bu telefonunuza giriş kapınız olacak programın anahtarıdır. Bağlantıyı koparmak istediğiniz zaman, telefonunuzun ekranınızda gördüğünüz ‘’ Stop ‘’ düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Şimdilik telefonumuzda yapacaklarımız bu kadar ve telefonumuzu uzak bir yere bırakıp bilgisayarımızın başına geçiyoruz.

Bilgisayarınızın başına geçtiğinizde yapacağınız ilk şey internet browserınıza girmek ve telefonunuzda yazan IP adresini, adres çubuğuna yazmak olmalıdır. Bu adreste gireceğiniz yer AirDroid sayfasıdır ve karşınıza gelecek ekranda sizden şifre isteyecektir. Burada telefonunuzda yazılı olan şifreyi girip ‘’ Login ‘’ demeniz, telefona bağlanmanız için yeterli olacaktır. Artık telefonunuza bağlısınız ve karşınıza çıkan ekrandan da anlayacağınız üzere, telefonunuz tamamen bilgisayarınızın ekranındadır. Şimdi, bu programla neleri yapabileceğimize bakalım.

Şimdi karşınızdaki sayfada; pilinizin doluluk oranı ve şebekenizin ne kadar çektiği, rehberi, telefonun sahip olduğu hafızaların durumları, telefonunuzun içindeki mesajları rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ayrıca, mesaj alıp gönderme işlevini bilgisayarınızdan rahatlıkla yapabileceğiniz gibi, telefonunuzdaki diğer uygulamaları yönetip, diğer dosyalarında düzenlemesini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Son olarak eklemek istediğim, bilgisayarınızdaki dosyaları telefona veya telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınıza rahatlıkla aktarabiliyor olmanızdır. Sadece AirDroid kullanarak tüm bunları yapmak sizlere imkânsız gözükebilir ama tek bir program bu kadar yoğun çalışmayı, çok sağlam bir şekilde idare etmektedir.

Bu program sayesinde, ayrı işler için yükleyeceğiniz birçok programın gereksiz yer kaplamasından da kurtulmuş oluyorsunuz. Tabi ki her program gibi AirDroid ’in de eksiklikleri mevcuttur. Örneğin, programımız sosyal ağ uygulamalarından gelen mesajları veya diğer programlar kullanılarak gönderilen mesajları gösterememektedir. Uygulamayı denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz, özellikle telefonun uzağındaydım görmedim bahanesini ortadan kaldırdığı için ayrıca sevilecek bir program olduğunu söyleyebiliriz.

(Anlatım: tekniktrend)


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.sand.airdroid


 QR Barkod  

 QR Barkod  
AirDroid – Bilgisayardan Telefon Kontrolü 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      andropedi  (üye)
    07.08.2012-23:28
    Yorum: 1274
    Üyelik: 02.08.2012

    Android telefonlar için yapılmış, gelmiş geçmiş en yararlı ve işlevsel uygulamalardan birisidir.siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Önerilen, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6959yorum/28favori) k201208021123 m9809