Sonsuz Kule Savunma ve Strateji Oyunu: Infinitode 2

Eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız bu geometrik şekillerden oluşan ve neredeyse sonsuz uzunluktaki kule savunma oyununu çok seveceksiniz.

Bu kule savunma oyununda geometrik şekillerden oluşan kuleleriniz ile yine farklı renklerde ve şekillerdeki düşmanlara karşı kulenizi savunmanız gerekiyor. Oyun içinde bir çok türde oynama stili bulunuyor. Dilerseniz giderek zorluk derecesi artan bölümlerde oynayabilir, dilerseniz kendi oluşturduğunuz haritada oynayabiliyor ya da günlük görev haritalarını tamamlayabiliyorsunuz. Bunların hepsinde gelen düşman dalgaları sonsuz. Tabi ne kadar dalga sayısına ulaşacağınız sizin kulelerinizin gücü ve araştırmalarda ne kadar ilerlediğinize göre değişiyor.

Araştırma demişken. Oyun içinde bir de çok detaylı ve kapsamlı bir araştırma panosu bulunuyor. Oyunda ilerledikçe topladığınız paralar, puanlar ve madenler ile yeni araştırmalar yaparak sürekli güçlenebiliyorsunuz. Ki zaten bu araştırmaları yapmazsanız oyunda çok da ileriye gitmeniz mümkün olmayabilir.

Strateji ve kule savunma oyunlarına vakit ayırmayı seven kişiler için ücretsiz olan bu oyunu Google Play’den ve iTunes App Store’dan hemen indirebilirsiniz. Oyun Türkçe dilinde oynanabiliyor. Oyun ile ilgili yorum ve sorularınızı yorum bölümüne yazdığınız takdirde oyunun uzmanları tarafından cevaplanacaktır.

Android (Google Play)


iPhone (App Store)