Netflix Dizi İndirme Otomatik Ayarı

   İNDİR Puan: 7.7  Link: er2   Güncelleme: 10/02/2019  Y: 10/02/2019

Netflix dizi indirme için akıllı bir otomatik ayar ile bu işi sizin yerinize telefonunuzda veya tabletinizde yapabiliyor.

Netflix Akıllı İndirme özelliği ile izlediğiniz dizinin bölümlerini otomatik olarak telefonunuza indiriyor. Örneğin dizinin 2’in bölümünü izlerken veya izledikten sonra dizinin otomatik olarak 3’üncü bölümü telefonunuza indiriliyor. 2’inci bölümü bitirirdiğinizde ve üçüncü bölümü izlemeye başladığınızda da telefonunuzdan 2’inci bölümü siliyor ve 4’üncü bölümü indirmeye başlıyor.

Tüm bunları telefonunuz wi-fi ile internete bağlıyken yapıyor. Böylece telefonunuzun internet paketini harcamıyor. Hatta bu özellik sayesinde dışardayken ve internetiniz olmasa bile dizinin indirilen sıradaki bölümlerini izleyebiliyorsunuz. İzlediğiniz eski bölümleri de sildiği için dizi telefonunuzda yer de kaplamıyor.

Tüm bu otomatik Netflix Dizi indirme işlemlerine ek olarak indirilecek görüntünün yüksek kalitede veya normal kalitede olup olmayacağını da seçebiliyorsunuz. Standart kalite seçtiğinizde örneğin 25 dakikalık bir bölüm 121 mb yer kaplarken aynı bölümün yüksek kalite versiyonu ise 419 mb yer kaplıyor.

Netflix otomatik dizi bölümü indirmeyi aktif etmek için Netflix ayarlarından “Akıllı İndirme” ayarını aşağıdaki ekran görüntülerinde gösterildiği gibi ayarlar bölümünden akıllı indirme düğmesini açmanız gerekiyor.


Sponsorlu


İpucuNasıl YapılırHaber 520
Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Netflix Dizi İndirme Otomatik Ayarı 
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın   Android ve Teknoloji Haberleri
İpuçları ve Yararlı Bilgiler
Nasıl Yapılır?
, ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019