Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama

SoloLearn Android uygulaması ile telefonunuzda veya tabletinizde popüler bilgisayar kodlama dillerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Kodlama ve programlama eğitim uygulaması SoloLearn içinde binlerce programlama konusu ile kodlamaya yeni başlayabilir, kendinizi geliştirebilir ve kodlama dünyasından en yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Kod yazan diğerleri ile arkadaşça yardımlaşabilirsiniz. Çünkü yeni bir şeyler öğrenmenin en büyük kurallarından biri birebir yardımlaşmadır. Yeni öğretici bilgiler her gün kodlayıcılar tarafından üretilir ve uygulama içinde sizlere sunulur.

Öğretici ve eğitici kodları incelerken aynı zamanda anlık olarak kodları düzenleyebilir ve kendiniz de denemeler yapabilirsiniz. Kod örnekleri ile kendinizi geliştirip her gün kodlama ve programlama ile ilgili daha çok bilgi edinin.

Uygulama içinde öğrenebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bazı kodlama ve programlama dilleri şu şekilde:

* HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
* Python
* Java
* C++
* C
* C#
* PHP
* SQL
* Algorithms & Data Structures
* Ruby
* Machine Learning
* Design Patterns
* Swift

Uygulama içinde kendinizi geliştirdiğiniz dillere göre size özel içerik sunulur. Bu şekilde sadece odaklandığınız programlama dilleri üzerinde devam edebilirsiniz. Ücretsiz olarak topluluktan yardım ve destek alabilir, paylaşılan bilgilere erişebilir ve siz de bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Kodlama ve programlamaya yeni başlıyorsanız veya bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu programlama uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android UygulamalarÖnerilen SayfalarBilgi UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 3.6  Y: 17/04/2018      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020