Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  17/04/2018
  Okunma:
  1267
  Puan:
  5.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  78q

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

SoloLearn Android uygulaması ile telefonunuzda veya tabletinizde popüler bilgisayar kodlama dillerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Kodlama ve programlama eğitim uygulaması SoloLearn içinde binlerce programlama konusu ile kodlamaya yeni başlayabilir, kendinizi geliştirebilir ve kodlama dünyasından en yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Kod yazan diğerleri ile arkadaşça yardımlaşabilirsiniz. Çünkü yeni bir şeyler öğrenmenin en büyük kurallarından biri birebir yardımlaşmadır. Yeni öğretici bilgiler her gün kodlayıcılar tarafından üretilir ve uygulama içinde sizlere sunulur.

Öğretici ve eğitici kodları incelerken aynı zamanda anlık olarak kodları düzenleyebilir ve kendiniz de denemeler yapabilirsiniz. Kod örnekleri ile kendinizi geliştirip her gün kodlama ve programlama ile ilgili daha çok bilgi edinin.

Uygulama içinde öğrenebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bazı kodlama ve programlama dilleri şu şekilde:

* HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
* Python
* Java
* C++
* C
* C#
* PHP
* SQL
* Algorithms & Data Structures
* Ruby
* Machine Learning
* Design Patterns
* Swift

Uygulama içinde kendinizi geliştirdiğiniz dillere göre size özel içerik sunulur. Bu şekilde sadece odaklandığınız programlama dilleri üzerinde devam edebilirsiniz. Ücretsiz olarak topluluktan yardım ve destek alabilir, paylaşılan bilgilere erişebilir ve siz de bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Kodlama ve programlamaya yeni başlıyorsanız veya bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu programlama uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.sololearn


 QR Barkod  
Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Önerilen
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809