Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex

 İNDİR

Oyun
1 yorum
1991
Y: 12/04/2018
Puan: 8.0
Kısa Link: guc
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

Google Chrome internet tarayıcısı internete bağlanamadığında bir hata sayfa gösterir ve eğer bekleyecekseniz bir iki boyutlu dinozor oyunu ile sizi eğlendirir. İşte bu Dino Android oyununu Android telefon ve tabletlere uyarlayan bir oyun geliştiricisi uygulamayı ücretsiz olarak Google Play’den indirmenize olanak sağlıyor.

Bu iki boyutlu Android Dinozor oyununda bir çölde koşturan dinozoru sadece ekrana tıklayarak engellerin üstünden zıplatıyorsunuz. İlk başta karşınıza daha yavaş bir şekilde kaktüsler çıkıyor. Yolda ilerledikçe koşu hızı artıyor ve engeller sıklaşıyor. Aynı zamanda gökyüzünden de kuş dinozorlar gelmeye başlıyor. Amacınız sadece doğru zamanda zıplayarak bu engellere çarpmamak. Oyun olduykça basit olsa da kendine bağlayabiliyor ve biraz hırs yaptırabiliyor. Oyun içinde kat ettiğiniz mesafeye göre en yüksek skor kaydı tutuluyor.

Siz de bu Dino T-Rex dinozor oyununu indirerek boş vakitlerinizde basit oynayış ile eğlenebilir, oyun içinde ilerledikçe karşınıza nasıl engeller çıkacağını kendiniz görebilirsiniz.

Diğer Android Platform Oyunları için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.deerslab.dinoTREX


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      isa uğur  (misafir)
    10.10.2018-17:47
    i

    fıstık gibi omey gaysiz de Yorum Yazın   Android Oyunlar
, , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019