Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  12/04/2018
  Okunma:
  1011
  Site Puanı:
  5.14
  Kısa Link:
  guc

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Google Chrome internet tarayıcısı internete bağlanamadığında bir hata sayfa gösterir ve eğer bekleyecekseniz bir iki boyutlu dinozor oyunu ile sizi eğlendirir. İşte bu Dino Android oyununu Android telefon ve tabletlere uyarlayan bir oyun geliştiricisi uygulamayı ücretsiz olarak Google Play’den indirmenize olanak sağlıyor.

Bu iki boyutlu Android Dinozor oyununda bir çölde koşturan dinozoru sadece ekrana tıklayarak engellerin üstünden zıplatıyorsunuz. İlk başta karşınıza daha yavaş bir şekilde kaktüsler çıkıyor. Yolda ilerledikçe koşu hızı artıyor ve engeller sıklaşıyor. Aynı zamanda gökyüzünden de kuş dinozorlar gelmeye başlıyor. Amacınız sadece doğru zamanda zıplayarak bu engellere çarpmamak. Oyun olduykça basit olsa da kendine bağlayabiliyor ve biraz hırs yaptırabiliyor. Oyun içinde kat ettiğiniz mesafeye göre en yüksek skor kaydı tutuluyor.

Siz de bu Dino T-Rex dinozor oyununu indirerek boş vakitlerinizde basit oynayış ile eğlenebilir, oyun içinde ilerledikçe karşınıza nasıl engeller çıkacağını kendiniz görebilirsiniz.

Diğer Android Platform Oyunları için buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.deerslab.dinoTREX


 QR Barkod  Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      isa uğur  (misafir)
    10.10.2018-17:47

    fıstık gibi omey gaysiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809