Klasik Arabalar Drag Yarışı Oyunu

Klasik Arabalar Drag Yarışı Oyunu

Klasik arabalara merakınız varsa ve telefonunuzda klasik arabalar ile drag yarışı oynamak isterseniz bu oyun size göre. 70’lerin ve 80’lerin ikonik klasik arabalarıyla bu oyunda drag yarışı oynayabilir ve arabanı istediğin şekilde modifiye edebilirsin. Arabanın rengini, dış görünüşünü ve dövmelerini değiştirebilir, aynı zamanda motor ve diğer aksamları modifiye ederek aracını drag yarışına daha hazır hale getirebilirsin. Drag yarışında hızlı olan sen ol.

– 70’ler Ve 80’lerden 16 Efsanevi, Klasik Araba!
– Olağanüstü 3d Grafikler ve Eski Tip, Retro Stil!
– Onlarca Kafa Kafaya Kısa Mesafe Drag Yarışı Mücadelesi!
– Farklı Oyun Modlar!
– Klasik Arabalarınız için Çok Sayıda Muhteşem Araba Parçası
– Çok Çeşitli Renk Ve Özelleştirme Seçenekleri
– Hikaye Modunda 45’in Üzerinde Zorlu Seviye!
– Çevrimiçi Skor Sıralamaları Ve Yarış Ligleri!
– Nitro Soluyan Kısa Mesafe Yarış Arabalarının Dünyasını Keşfet!

KISA MESAFE YARIŞ DENEYİMİNDE KENDİNİ TEST ET
2018’in en iyi klasik araba sürüşü simülatör oyunlarından biri, en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme seçeneği, maksimum hız, bağımlılık yapıcı oyun ve sonsuz eğlence ile cep telefonuna geliyor! Nihai sürüş testi ve en iyi kısa mesafe yarış deneyimini mi arıyorsun? O zaman Racing Classics tam sana göre! Mükemmel zamanlamanın başarının anahtarı olduğu zorlu ksıa mesafe yarışlara katıl. Direksiyonun hemen arkasına geç ve yarış rakiplerinle yüzleşerek sürücü olarak kariyerinde yüksel! Vitesi doğru zamanda değiştir ve hızlı ol!

EN POPÜLER ARAÇLARIN DİREKSİYONUNUN BAŞINA GEÇ
Dünyanın en iyi klasik arabaları seni bekliyor! Amerika, Asya veya Avrupa markaları? En sevdiğin markalar hangileri? Trafik olmayan sokaklarda yarış! Kafa kafaya kısa mesafe yarışlarda en hızlı araçları test et ve sokak yarışlarında efsane ol. Uzun yıllardır popülerliği elinde tutan klasik kaslı arabalar ve yüksek performanslı otomobiller dahil olmak üzere 16 farklı ikonik yarış makinesini dene. Bu arabaları yükselt, özelleştir ve ustalığa giden yolu keşfet.

70’LER VE 80’LERİN BENZERSİZ STİLİ ÇOK YAKININDA
Olağanüstü yarış otomobilleri, ikonik eski tip arabalar veya klasik yarış arabalarının büyük bir hayranıysan bu oyun tam sana göre. Favori klasik arabanı seç ve olabildiğince hızlı yarış! Zamanda geriye gidip 70’ler ve 80’lerdeki şehirlerin eşsiz tarzını hissetmeye ne dersin? Geçmişe doğrudan giden yol işte buradan geçiyor! Neon ışıklar, grafiti ve gürültülü ve renkli ortamlarla dolu sokakların şaşırtıcı tarzını tat. Hissedebiliyor musun? En iyi sürücüler arasında zorlayıcı, duygulu bir yolculuğa hazırlan ve sokak yarışı tarihine adını yazdır!

ARABANI AYARLA VE KİŞİSELLEŞTİR
En güçlü sürüş için hazırlanma zamanı geldi! İstediğin şekilde ayarlayıp değiştir. Vitesini ve nitrolarını yükselt, motorun gücünü artır ve mevcut her bir aracın maksimum gücüne ulaş. Her bir yükseltmenin araç performansın üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu daha yakından incele. Aracının bazı görsellerini değiştirerek aracına daha da fazlasını kat. Rengi değiştir ve boyamaya bazı detaylar ekle!

HİKAYE MODUNDA DEĞERİNİ KANITLA!
Önüne çıkan tüm rakipleri yenecek kadar becerin var mı? Rakiplerine hükmetmen gereken hikaye modunda bunu keşfet! 45 zorlu yarış seni bekliyor! İtibar ve şöhret bir yarışı kazanmak için yeterli değil mi? Rakibini yenersen, arabasını kolaylıkla elinden alabilirsin! Meydan okuma mı istiyorsun? O zaman katıl!

Diğer Android Araba Yarışı oyunları için tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Yarış OyunlarıAndroid Oyunlar
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.8  Y: 07/07/2019  Güncelleme: 07/07/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023