İzinsiz Kamera ve Mikrofon Kullanan Uygulama Tespiti

İzinsiz Kamera ve Mikrofon Kullanan Uygulama Tespiti

Telefonunuza her gün yüklediğiniz uygulamalar arka planda sizden izinsiz kamera veya mikrofonu kullanıyor olabilir! Bu casus uygulamaları tespit edebilmeniz için telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama size haber verecek ve hangi uygulamanın arka planda kamera veya mikrofonunuza erişebildiğini görebileceksiniz.

Uygulamayı yükleyip basit ayarları yaptıktan sonra eğer telefonunuzun kamera veya mikrofonunu arka planda herhangi bir uygulama sizden izinsiz olarak kullanırsa ekranda renkli noktalar beliriyor ve siz kamera veya mikrofon kullanıldığını anlayabilirsiniz. Bu izinsiz çalışan uygulamaları ise bu uygulama içinden neye eriştiği ile birlikte görebilirsiniz.

Bu sade ve ücretsiz uygulamayı Google Play’den Android telefonunuza ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece sizden habersiz olarak telefonunuzda hiçbir uygulama kamera veya mikrofonu kullanamaz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  3 Yorum

   
    vatandaş  
  01.02.2021-02:45
  v

  Ulan koskoca post girmişsin özellikle app ismini yazmamışsın. İndir butonunda kandırmaca. Aferin böyle devam et

   
    andropedi  
  01.02.2021-06:54
  a

  Merhaba, uygulama ismi sayfada mevcut ve indirme butonu da çalışıyor. Yardımcı olmamızı isterseniz info(et)andropedi.com adresine eposta gönderebilirsiniz.

   
    hasan  
  07.02.2022-18:14
  h

  samsung A52 modelinde whatsup görüntülü kaydını yapıyorum ama ses kayıt etmiyor bir çok app indirdim maalesef olmadı. mikrofon başka uygulşama kullanıyor diye mesaj çıkıyor.sesli görüntü nasıl kayıt edebilirim.selamlar.YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarÖnerilen SayfalarCanlı Veri UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 4.9  Y: 04/08/2020  Güncelleme: 04/08/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023