İstanbul Havalimanı Uçuş Takip ve Android Uygulaması

İstanbul Havalimanı Uçuş Takip ve Android Uygulaması

İstanbul Havalimanı uçuş takip, evden havaalanına süre, harita, ulaşım seçenekleri gibi bilgileri IST Android uygulamasında bulabilirsiniz.

“Evden Uçuş Kapısına” özelliği ile evinizden çıktığınızda ne kadar süre içinde uçağa biniş kapısına ulaşacağınızı görebilirsiniz.

“Uçuş Takip” özelliği ile ister boarding kart taratma özelliği ile ister uçuş bilgilerinizi aratarak uygulama içerisine uçuşunuzu kaydedebilirsiniz. Böylelikle İstanbul Havalimanı uçuş takip durumunu dilediğiniz yerden takip edebilir ve uçuşunuz için gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz.

“Harita” özelliği ile dünyanın en büyük havalimanını dilediğinizi şekilde keşfedebilirsiniz. Yeme içme alanları, mağazalar, banka şube ve ATMleri gibi ihtiyacınız olabilecek tüm alanlar IGA Mobil’in haritasında keşfedilmeyi bekliyor.

“Istanbul’u Keşfet” özelliği ile İstanbul’daki tüm etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Uygulamaya login olarak havalimanında “Ücretsiz WiFi” servisinden yararlanabilirsiniz.

“Ulaşım Seçenekleri” özelliği ile havalimanına ulaşım alternatiflerine dair detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Eğer Dünya çapında tüm uçakları harita üzerinde canlı olarak izlemek isterseniz FlightRadar24 uygulamasına buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıBilgi UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıHaber Kaynağı Android UygulamalarıHarita - Gps Uygulamalarıİletişim için Android Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.9  Y: 04/04/2019  Güncelleme: 11/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023