İBB Trafik Android Telefon Uygulaması

İBB Trafik Android Telefon Uygulaması

Uzun süredir birçok İstanbul’lunun kullandığı ve güncelleme yapılmayan İBB Trafik uygulaması güncellenerek android markette yerini aldı. Eski görünümüne ve özelliklerine göre oldukça gelişme kaydedilmiş ve google haritalar üzerine oturtulmuş yeni İBB Trafik uygulamasının özellikleri ise şöyle:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir hizmeti olan İBB CepTrafik uygulaması ile, anlık trafik durum bilgisine, dilediğiniz an cep telefonunuz ile ulaşabilirsiniz. İBB Ceptrafik, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin geliştirdiği anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.

İBB CepTrafik uygulamasında kullanıcıların internet trafiğini minimize etme amacıyla trafik kamera görüntüleri, her bir dakikada bir değişen ve ard arda oynatılan 3 resim halinde sunulmaktadır.

Trafik sensörlerini veya daha fazla kamerayı görebilmek için haritayı yakınlaştırmanız gerekmektedir.

Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


tr.gov.ibb.ibbceptrafik


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      Anonim  (misafir)
    01.02.2013-07:36

    Bence cok sık ve sade bir program. Yapanin ellerine sagliksiz de Yorum Yazın   Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopülerBilgi UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıHaber Kaynağı Android UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 8.7  Y: 31/01/2013  Güncelleme: 10/08/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019