Dr.Web Anti-Virus Light – Antivirüs Programı

Android telefonlar için tasarlanan ve tam zamanlı bir koruma etkisi sağlayan çok güzel bir virus programıdır. Ayrıca diğer virus programlarına göre daha hızlı ve kullanışlı olmakla birlikte TÜRKÇE’dir. İlk olarak 1992 yılında piyasaya çıktı lideri Rus anti-virüs satıcı Doktor Web, popüler bir anti-virüs ile virüs ve spam mobil cihazınızı koruyun.

Uygulama işletim sisteminin performansını etkilemez, ve daha da önemlisi pil ömrünü azaltmaz. Uygulamaya erişmek için basit ve kullanışlı bir masaüstü widgeti kullanabilirsiniz.

Android için ™ Tracing Origins – – önceki tehditler üzerine bilgi veritabanını kullanarak yeni virüslerin tespitini sağlayan Dr.Web anti-virüs kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için benzersiz bir algoritma kullanır. Bu, tüm virüs ailesinin yeni değişikliklerin verimliliği sağlar ve anlamlı virüs veritabanlarının boyutunu küçültür.

Dr.Web anti-virüs Işık temel özellikleri:

Sabit anti-virüs koruması ve tehditleri nötralizasyon.Dosya sisteminin anti-virüs kontrolü tüm dosyalar cihazın hafızasında kayıtlı olan gerçek zamanlı modunda tarar ve dosya Monitör SpIDer Guard tarafından yürütülmektedir.

Tarayıcı tarama işlemi ile ilgili belirli bir bileşen tarafından gerçekleştirilir.

– Karantina olarak algılanan tehditlere silinmiş veya tehdit ile ilgili ayrıntılı bilgileri gözden geçirebilirsiniz nerede karantinaya taşınmış görebilirsiniz.

– Windows için bir tehdit temsil eden autorun dosyaları ve Exploit.Cpllnk, kontaminasyondan SD kart koruması sağlanmaktadır.

– Virüs veritabanları için güncellemeleri küçük boyutlarla sınırlı mobil tarifeler kullanıyorsanız trafik ve para tasarrufu sağlamaktadır.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , , , , ,
Yazar: zero  Puan: 1.9  Y: 30/01/2013  Güncelleme: 02/02/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023