Hadi Bilgi Yarışması ile Para Kazanabilirsin

Hadi Bilgi Yarışması ile Para Kazanabilirsin

Hadi bilgi yarışması Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Her gün saat 12:30 ve 20:30’da canlı olarak gerçekleştirilen yarışmada sorulara 5 saniye içinde cevap verip 10 doğru cevabı tamamladığında para kazanabilirsin.

Hadi canlı bilgi yarışmasının sonunda tüm sorulara doğru cevap verenler arasında büyük ödül paylaştırılıyor. Her soruya doğru cevap verip para ödülleri kazanmak için ücretsiz olarak oynayabilirsin. Yarışma canlı olarak sunulduğu için her gün 12 buçuk ve akşam sekiz buçukta gerçekleştiriliyor. Yarışmaya katılmak için bu saatlerde uygulamayı kullanmayı unutma.

Ayrıca arkadaşlarını da yarışmaya davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda rakiplerine göre daha avantajlı olabilirsin. Yarışmada sorulan sorulara cevap verme süresi çok kısıtlı olduğu için birine sorma veya internetten arama gibi imkanlara çok sahip değilsin. Bu yüzden yarışma daha adil olarak kişinin bilgisine dayalı oynanabiliyor.

Sen de hadi bilgi yarışması ile hem bilgi ve tecrübeni test etmek, hem de yarışarak para kazanmak istiyorsan uygulamayı ücretsiz olarak Google Play’den şimdi indirebilirsin.

Ayrıca sitemizde daha önce yayınladığımız yarışma uygulamalarına göz atmak için buraya tıklayabilirsin.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıiPhone ve iPad UygulamalarıBilgi UygulamalarıEğlenceli Android Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 15/08/2018  Güncelleme: 10/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023