Hadi Bilgi Yarışması ile Para Kazanabilirsin

  Hadi Bilgi Yarışması İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  15/08/2018
  Okunma:
  964
  Puan:
  8.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  n19

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Hadi bilgi yarışması Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Her gün saat 12:30 ve 20:30’da canlı olarak gerçekleştirilen yarışmada sorulara 5 saniye içinde cevap verip 10 doğru cevabı tamamladığında para kazanabilirsin.

Hadi canlı bilgi yarışmasının sonunda tüm sorulara doğru cevap verenler arasında büyük ödül paylaştırılıyor. Her soruya doğru cevap verip para ödülleri kazanmak için ücretsiz olarak oynayabilirsin. Yarışma canlı olarak sunulduğu için her gün 12 buçuk ve akşam sekiz buçukta gerçekleştiriliyor. Yarışmaya katılmak için bu saatlerde uygulamayı kullanmayı unutma.

Ayrıca arkadaşlarını da yarışmaya davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda rakiplerine göre daha avantajlı olabilirsin. Yarışmada sorulan sorulara cevap verme süresi çok kısıtlı olduğu için birine sorma veya internetten arama gibi imkanlara çok sahip değilsin. Bu yüzden yarışma daha adil olarak kişinin bilgisine dayalı oynanabiliyor.

Sen de hadi bilgi yarışması ile hem bilgi ve tecrübeni test etmek, hem de yarışarak para kazanmak istiyorsan uygulamayı ücretsiz olarak Google Play’den şimdi indirebilirsin.

Ayrıca sitemizde daha önce yayınladığımız yarışma uygulamalarına göz atmak için buraya tıklayabilirsin.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


go.tv.hadi


 QR Barkod  

 

Hadi Bilgi Yarışması ile Para Kazanabilirsin 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, iPhone ve iPad Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809