Gizli Instagram Filtreleri Nasıl Açılır?

   İNDİR Okunma: 970   Yorum: 0  Puan: 7.6  Favori: 0  Link: ins   G: 06/08/2018   İPUCU 

Facebook ile birlikte sosyal medya platformlarından en çok kullanılan Instagram için kullandığınız filtrelerden fazlası var. Gizli Instagram filtreleri çoğunuzun gözünden kaçmış olabileceği için telefonunuzda kullandığınız Instagram uygulamasında daha çok filtre açmak için yapmanız gereken basit ayarı sizlerle paylaşıyoruz.

Clarendon, Gingham, Moon, Lark, Reyes, Juno, Slumber gibi renkli ve siyah beyaz filtreler dışında şu anda mevcut kullandığınız filtre sayısı kadar daha filtre aktif etmemiş olabilirsiniz. Yani aslında Instagram uygulamasında sandığınızın yaklaşık iki katı filtre mevcut. 1977, Kelvin, Maven, Ginza, Skyline, Dogpatch gibi belki de isimlerini ilk defa duyduğunuz diğer yaratıcı Instagram filtrelerini aktif etmek için yapmanız gereken çok basit bir ayar.

Instagram uygulamasını açtıktan sonra fotoğraf veya video paylaşmak için bir görsel seçtikten sonra açılan pencerede alt tarafta zaten şu ana kadar kullandığınız filtreler mevcut. Bu filtrelerin en sağına ve en sonuna ilerlediğinizde “Yönet” yazan bir dişli simgesi mevcut. Bu filtre yönetme simgesine dokunduğunuzda filtrelerin listelendiği bir sayfa açılacak. Bu listede üst kısımlarda zaten şu anda telefonunuzda aktif olan filtreleri işaretlenmiş olarak göreceksiniz. Listeyi aşağı kaydırdığınızda saydığımız diğer filtrelerin işaretsiz olduğunu göreceksiniz. Bu filtreleri de işaretlediğinizde artık filtre menüsünde bu filtreler de aktif olacak ve gizli Instagram filtrelerini de kullanmaya başlayabileceksiniz.

Bu filtre yönetim sayfasında isterseniz hoşunuza gitmeyen filtrelerin işaretini kaldırabilir ve sadece beğendiğiniz ve kullandığınız filtreleri işaretleyerek fotoğraf paylaşırken filtre karmaşasından kurtulabilirsiniz. Bu ayar ile yeni açılan filtrelerinizi yeni fotoğraf paylaşımlarınızda deneyerek kullanabilirsiniz. Hemen aşağıda da ilgili filtre yönetim sayfasının ekran görüntülerini paylaşıyoruz.
Gizli Instagram Filtreleri Nasıl Açılır? 
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: İpuçları ve Yararlı Bilgiler, Nasıl Yapılır?, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809