Facebook Moments Kapanıyor (Fotoğrafları Yedekleme)

Facebook Moments Kapanıyor (Fotoğrafları Yedekleme)


Facebook Moments kapanıyor! 25 Şubat 2019 tarihinden önce yüklediğiniz fotoğraf ve videoları indirmeniz gerekiyor.

Facebook Moments telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları zamana, konuma ve fotoğraf veya videodaki insanlara göre anında organize eden. hatırlamak isteyeceğiniz tüm fotoğraf ve videoları gizli olarak toplayabilmeniz için, arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla paylaşabileceğiniz fotoğraf albümleri oluşturmanıza yardımcı olan güzel bir uygulamaydı. Fakat kötü haber: Facebook Moments kapanıyor! 25 Şubat 2019 tarihinden önce yüklediğiniz fotoğraf ve videoları indirmeniz gerekiyor.

Birçok kullanıcı tarafından oldukça sevilen Facebook Moments servisinin kapanması kullanıcılarını üzdü. Facebook’un neden böyle bir karar aldığı ise net olmamakla birlikte reklam gelirleri konusunda Facebook’a yeteli gelmemiş olabilir.

Peki bir çok kullanıcı tarafından kullanılan Facebook Moments uygulamasından kapanmadan önce fotoğraf ve videolarınızı nasıl yedekleyeceksiniz? Şanslısınız ki Facebook servisi kapatmadan önce kullanıcılara buraya yükledikleri fotoğraf ve videoları indirebilme imkanı sunmuş.

Facebook Moments uygulamasındaki medya dosyalarınızı bilgisayarınıza indirebilir veya Facebook profilinizde bu fotoğrafları gizli bir albüme taşıyabilirsiniz. Fotoğraf ve videoları yedeklemek için ziyaret etmeniz gereken resmi adres ise: https://www.facebook.com/moments_app/export/

25 Şubat 2019 tarihinde Facebook Moments kapanıyor ve yüklediğiniz fotoğraf ve videoları bu tarihten önce yedeklemezseniz tamamı silinecek ve bir daha ulaşamayacaksınız.


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Nasıl YapılırHaber 4551
Teknoloji HaberleriNasıl Yapılır? (Android)
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.3  Y: 06/02/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023