Clash Royale Nasıl Yedeklenir ve Geri Yüklenir?


clash royale nasıl yedeklenir
Clash Royale nasıl yedeklenir, eski oyununuz nasıl geri yüklenir ve hesabınız başka bir cihaza nasıl aktarılır? Android ve iPhone telefonlar için bu sayfada adım adım anlatıyoruz.

Android ve iPhone Telefonda Clash Royale Nasıl Yedeklenir:

Android telefonda Clash Royale oyununu oynarken telefonunuza bir Google hesabı ekleyerek veya daha önce eklemiş olduğunuz hesabı seçerek oyunu Google’a yedekleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Clash Royale oyununu açtıktan sonra “Ayarlar” menüsünden “Google Play ile Giriş” seçeneğini seçtiğinizde sizden bir Google hesabı isteyecek. Telefonunuza tanımlı Google hesabınızı seçmeniz yeterli. İnternet bağlantınızın iyi olduğu bir anda bu işlemleri yaparak oyun içinde yaklaşık 1 dk bekleyin. Oyununuz bu işlemlerden sonra Android hesabınıza yedeklendi. iPhone telefon için de adımlar aynı şekilde ve oyunu açtıktan sonra ayarlar menüsünden bu sefer Game Center hesabınıza bağlanmanız gerekiyor.

Android ve iPhone Telefonda Clash Royale Geri Yükleme:

Telefon değiştirdiniz veya telefonunuza format attınız. Ya da oyunu artık başka cihazdan oynamak istiyorsunuz. Bu durumda ise daha önce üstte anlatıldığı şekilde bir hesabınıza bağladığınız oyunu yeni cihazınızdan açmak için yapmanız gerekenler şu şekilde: İlk olarak yeni cihazınızda daha önce Clash Royale oyununu bağladığınız hesabı ekliyorsunuz. Bunun için telefonunuzun “Ayarlar” bölümünden “Hesaplar” sayfasına gelerek “Hesap Ekle”yi kullanabilirsiniz. Daha sonra ise Clash Royale oyununu cihaza indirin ve yükleyin. Oyunu açtıktan sonra oyun içinden “Ayarlar” sayfasına gelin ve “Google Play ile Giriş” veya “Game Center ile Giriş” seçeneğini seçin. Size bir hesap sorması durumunda tanıtmış olduğunuz Clash Royale e-posta adresi tanımlı olan hesabı seçin. Bu işlemlerden sonra bir süre beklediğinizde sizin köyünüzü bulacak ve yükleyip yüklememek için sorması durumunda onaylayın. Oyununuzu artık yeni cihazda oynayabilirsiniz.

Clash Royale Oyununu Başka bir Telefona Transfer Etme:

Clash Royale, iPhone veya Android telefonlar arasında hesap aktarma için yapmanız gerekenler ise şu şekilde: Oyunun yüklü olduğu telefonda oyunu açın ve “Ayarlar” sayfasına gelin. “Cihazı Bağla” seçeneğini seçtikten sonra “Bu eski cihaz” seçeneğini tıklayın. Karşınıza bir kod çıkacak, bu kodu kaybetmeyeceğiniz bir yere not edin. Oyunu aktaracağınız diğer telefonda Clash Royale oyununu kurun. Oyunu açın ve yine “Ayarlar” menüsünden “Cihazı Bağla” seçeneğini seçin. Bu sefer “Bu yeni cihaz” seçeneğini seçin ve diğer telefondan not aldığınız kodu girin. Bu işlemlerden sonra yeni telefonda Clash Royale oyununuz yüklenecek.

Clash Royale Yardım ve Destek için:

Clash Royale hesap işlemleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız oyun içinden “Ayarlar” bölümündeki “Yardım ve destek” butonunu kullanarak  oyun yapımcılarına mesaj gönderebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki yorum bölümünde hesap ile ilgili sorunlarınızı yazabilir ve diğer mesajları okuyarak sorunlarınıza cevap bulabilir veya sorunlara cevap yazabilirsiniz.

Clash Royale Android yüklemek için tıklayın.

Clash of Clans Oyunu Yedekleme ve Geri Yükleme hakkındaki sayfa için tıklayın.


Sponsorlu  3 Yorum

   
    Elmas  
  13.01.2018-22:58
  E

  Sagayı devam ettir

   
    Natiq  
  04.02.2018-00:06
  N

  Oyun yukleme

   
    nurlan  
  27.06.2019-08:44
  n

  clas of clans necə qaytarilirYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


OyunNasıl Yapılır 3 yorum 15105
Nasıl Yapılır? (Android)Android Oyunlar
,
Yazar: andropedi  Puan: 7.5  Y: 18/09/2017  Güncelleme: 18/09/2017      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023