Android Kamera ile PDF Tarayıcı – Adobe Scan

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  07/09/2017
  Okunma:
  1412
  Puan:
  3.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  8n0

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Ücretsiz Adobe Scan PDF Tarayıcı, telefonunuzu metinleri otomatik olarak tanıyan (OCR) güçlü ve taşınabilir bir tarayıcıya dönüştürür. Faturalar, notlar, belgeler, resimler, kartvizitler ve beyaz tahtalar dahil her şeyi yeniden kullanabileceğiniz içeriklere sahip Adobe PDF belgelerine dönüştürün, saklayın veya paylaşın.

Android Kamera Tarayıcı Adobe Scan Nasıl Çalışır?
Fotoğrafını Çekin. Her şeyi hassas bir şekilde tarayın. Gelişmiş görüntü teknolojisi kenarları otomatik olarak algılar ve taranmış içeriği netleştirir.
Düzenleyin. Film rulonuzdaki taramalara veya fotoğraflara rötuş yapın. Kolayca önizleyin, yeniden sıralayın, kesin, döndürün ve rengi ayarlayın.
Yeniden Kullanın. Taramanızı otomatik metin tanıma özelliğiyle içerik oluşturan yüksek kaliteli Adobe PDF belgelerine dönüştürün.

Adobe Scan uygulamasının diğer özellikleri:

Herşeyi, istediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman tarayın. Formlar, faturalar, notlar ve kartvizitleri yakalayın. Çok sayfalı belgeleri bile tarayabilir ve tek bir dokunuşla PDF olarak kaydedebilirsiniz.

İçeriği dönüştürün. Ücretsiz, dahili optik karakter tanıma (OCR) sayesinde Adobe Acrobat Reader’da çalışabileceğiniz yüksek kaliteli bir PDF oluşturarak taranmış içeriği yeniden kullanabilirsiniz.

Mobil olarak kullanın. Anında erişim ve paylaşım için taramalarınızı Adobe Document Cloud’a kaydedin. Metin arama, önemli bölümleri vurgulama ve notlar ekleme gibi özelliklerle uzun yasal belgelerin bile üstesinden gelebilirsiniz.

Bağlanın. Adobe Scan, PDF’lerinizle çok daha fazlasını yapmanızı sağlayan dünyanın en iyi belge hizmetleriyle bağlantı kurmanızı sağlar. Düzenleyin, Microsoft Office belgelerine dönüştürün, doldurun ve imzalayın ve imzaları takip etmek üzere gönderin.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.adobe.scan.android


 QR Barkod  
Android Kamera ile PDF Tarayıcı – Adobe Scan 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Kamera Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809