Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!

Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!

Uzun süredir ufak tefek güncellemeler ile oyuncularına sürprizler yapan Clash of Clans oyununa geçtiğimiz günlerde büyük bir güncelleme ile ikinci köy ve yenilikler geldi. Bu büyük güncelleme ile oyunun ikonu da değişti.

Gelen güncelleme ile ana köyünüze bir altın, bir de iksir madeni ilave edildi. İkinci köyünüze ise kıyıda bulunan hasarlı gemiyi tamir ederek gidiyorsunuz. İkinci köyünüze ulaştığınızda aslında bilmediğiniz çok bir şey olmayacak. Zaten bazı oyuncular da herhangi bir yenilik gelmediğinden şikayetçi. Çünkü yine boş ve yıkık bir arazi üzerinde sanki oyuna yeniden başlıyormuşsunuz gibi yeni bir köy kuruyorsunuz. Bazı askerler ve değişik güçleri, ya da yeni binalar da olsa yine yerleşim, saldırı, savunma olarak herşey ana köyünüze ilk başladığınız gibi.

İkinci köyünüzde para kazanmanın yolu ise yine altın ve iksir madenleri. Bunun yanı sıra günlük ganimet için düşmanlara saldırarak üç yıldızı tamamlamaya çalışıyorsunuz. Savaş kazanma sistemi ise saldırdığınız düşman karşılığında size de saldırı oluyor ve hangi saldırı daha çok yıldız alıp daha çok yıkım yaparsa o saldırı kazanıyor ve altın/iksir ile ödüllendiriliyorsunuz. Şunu da belirtmek gerekir ki ikinci köyün ilk köyünüz ile hiçbir maddi manevi bağı bulunmuyor.

Oyunu zaten uzun süredir oynayanlar için belki yeni bir köy kurmak heyecanlı olsa da bir süre sonra ikinci bir köy kurup sıfırdan geliştirmek bazı oyuncuları sıkabilir ve bu durum tepkiler de çekiyor. Bakalım, belki de sıradaki gelecek güncellemeler ile ikinci köy mevzusuna daha fazla heyecan katabilirler. Siz de Mayıs 2017’de gelen bu büyük güncelleme hakkındaki yorumlarınızı, ikinci köy hakkındaki püf noktaları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Güncellemeyi yapmak içinse Google Play’den Clash of Clans oyununu güncellemeniz gerekiyor.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  1 Yorum

     
      Ramal  
    02.07.2018-14:30
    R

    2-ci guncelemeni yapınYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Teknoloji HaberleriTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarAndroid Oyunlar
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.4  Y: 25/05/2017  Güncelleme: 10/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023